• Nino Bule
    11.9k
    Po meni pozicija predsjednika taman za njega
  • Noel
    4.2k
    Zajec Zeko Dinamovo med i mlijeko!
  • Mrvica
    3.5k
    Može!!
  • jedan u nizu
    6.7k
    I jos nam Zvone dode kao predsjednik uprave (jer to moze koliko sam shvatio) i necu prestat pit do kraja sezone.
  • Captain America
    14.8k
    Antiklimaks s obzirom da su Sportske najavile u ponedjeljak. Okej izbor, ionako je bitnije ko će sjedit u upravi.
  • Nolifer
    7k
    Ponavljamo, jebe nam se kako je tko ideološki obojan, odnosno tko glasa za koga, ukoliko to ne forsira niti nameće ostalima. Zna se što je i kakva je sjeverna tribina po tom pitanju bila, kakva je sada i kakva će biti i ubuduće. Ti se za to ne trebaš brinuti. Sad odjebite više s politikom ovdje jer svaki sljedeći post u tom smjeru ide u smeće.Papastrumf

    Nakon ovog upisa, mogu reći da imate moj glas i podršku.



    E jebat ga... Pustil sam suzu u oku sad i sav sam se naježio...

    Baš dobar motiv da se konačno probudi pravi D I N A M O kakvog svi želimo.

    A oni sami nek si osnuju svoj pa nek rade kaj oće.

    Idem se napit od sreće i zdrobit prvu plaću


    Ž :cheer:
  • Boycie
    511
    Zadnja objava DP - sve sto jedan dinamovac treba osjecati i znati... Beat that!
  • Do kraja2023
    139
    Kratko i jasno!

    Samo Dinamo, samo lista DP!
  • sport
    2.4k
    Dečki iz dinamovog proljeća su brutalno dobri....
  • Crle
    394
    Ova jednostavna poruka govori sve, ne može biti točnija.

    "Nijedna ideja nije tako moćna kao ona čije je vrijeme došlo!"
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    Ako ne moze Zvone onda definitivno Zeko, legenda kluba i jos uvijek nije pre star za predsjednika s obzirom koliko Mumija ima godina
  • Brusa
    952
    kolko mumija ima godina, nitko nije prestar :grin: možda broj 1 iz alan forda, tu su negdje
  • Dzoni
    216
    mumija s manolicem se lovice igrao.. sto bih dao da Zeko bude i predsjednik kluba nakon svega sto je napravio za klub
  • Sunja86
    1k
    U koliko bi Zajec postao predsjednik Dinama na koji sve pozicije bi on mogao stavljati nove ljude, da li bi on imao ovlasti da on postavlja novu upravu kluba?
  • deda
    29.1k
    Ne, to je nadležnost IO.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.