• doubletrouble
    1k

    Prije bi rekao s Paoka s obzirom da je stavio Grčku zastavu ispod videa
  • Zagreb1992
    1.3k


    Možda Hajduk Paok
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.4k
    Nemam ja ništa protiv Dubravka jer ionako ta lista nema moj glas
    I okej je da je bio na poljudu na "domaćoj" tribini, može se svakome desiti iz stotinu nebitnih razloga. Samo što to onda ne bi stavljao na društvene mreže. Ae brale i ja san dio fešte, gušta li, gori sve, lajkujte me
  • superhik
    10.4k
    @obelix, @jedan u nizu Prebacio sam vam rasprave o stadionu u za to prikladnu temu da ne odemo previše s ove teme
  • Ivdzo11
    3.1k
    Od ponedjeljka, 5. veljače počinje skupljanje potpisa podrške za kandidaturu liste “Dinamovo proljeće” na izborima za Skupštinu Dinama!

    Svakim radnim danom od 10h do 20h i subotom od 10h do 16h svi zainteresirani moći će potpisati listu podrške u Bad Blue Boys Fan Shopu u Ilici 37.

    Potpisom dajete podršku ekipi istinskih Dinamovaca koji su se dokazali u svojim poslovnim karijerama i koji svojim znanjem te iskustvom mogu pomoći u razvoju našeg Kluba u idućim godinama.

    Želimo prenijeti u djelo ideju da u tijelima kluba budu iskusne osobe iz poslovnog i akademskog svijeta koje mogu pomoći daljnjem razvijanju Dinama, rezultatskoj izvrsnosti te jačanju njegovog identiteta i značaja u našem društvu.

    Tijekom idućeg tjedna lista “Dinamovo proljeće” će objaviti i program kojim mislimo pridobiti Dinamovce da nam daju povjerenje za ulazak u Skupštinu, a njegov temelj, osim rezultatske izvrsnosti prve momčadi u HNL-u i u europskim natjecanjima, bit će odgovorno i transparentno poslovanje kluba. To znači da se želi poticati rast prihoda u klubu mimo transfera i nagrada UEFA-e, kao i bolja iskoristivost potencijala ustroja kluba. Pitanje stadiona za listu “Dinamovo proljeće” je strateško pitanje, kao i pitanje identiteta kluba kao središnje teme kampanje kroz kvalitetniji rad omladinskog programa, jačanje članstva kluba i aktiviranja bivših legendi u svakodnevnom životu.
  • Revan
    56
    Mozemo nekako i online "potpisati" podrsku?
  • Sunja86
    1k
    Tko je nositelj naše liste? Pošto u ovom predstavljanju ne piše ili sam ja nešto propustio pročitat?
  • deda
    28.4k
    Saznat ćete u okviru hodograma kampanje.
  • Revan
    56
    Tu su 29 imena ako sam dobro izbrojao
  • Sunja86
    1k
    Hvala na odgovoru
  • NitkoBitan
    12.5k
    Huligan do huligana, cista ulica...
  • Sunja86
    1k
    Izgleda 25 mora biti plus 5 zamjenski ako sam dobro shvatio znači tu još samo fali da bude predstavljen nositelj liste
  • Pop corn
    5.3k
    Tko je nositelj naše liste?Sunja86

    Tko zna, možda se nositelj nalazi među ovim ljudima.... Velika većina njih ima kvalitete za povjerenje za poziciju nositelja lista....
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.