• Navijač Dinama
    7.3k
    Kakav Bilbija i reprezentacija.Infinity

    Ne znam onda što pratiš, ali takav bi igrač došo Bosni baš pravo. Nije dobar ko Džeko, ali od gore pomenutih drvića je tv u boji
  • Infinity
    15.1k
    To sto je Bilbija najbolji strijelac lige i jedan od boljih igraca vise govori o ligi nego o Bilbiji. Mozda je i mogao nekako upasti na popis, ali na teren nikako, jos da netko pomisli da se izgubilo jer njega nije bilo? Daj... BiH nije cemu, al Bilbija ju ne bi unaprijedio.
  • Dudu
    2.6k
    Smijesan igrac, smijesna liga, smijesna reprezentacija
  • marcio amoroso
    31.8k
    Ja iskreno ne znam kakav je Bilbija jer ga nisam gledao, ali ovaj Prevljak koji je danas igrao napadača je užas. Pa bolji je i Hodžić od njega sto posto.
  • Infinity
    15.1k
    Znas da Lendric nije mogao prismrditi Hajduku. I takav je harao Premijer ligom godinama. Isto tako godinama hara Bilbija. On je stvarno igrac kojeg ce pozeljeti svaki klub PL, al BiH je par razina iznad PL i za takvu uvijek igraju igraci stranih klubova. Na prste jedne ruke nabrojis one koji su dominirali u dresu BiH dok su igrali za domaci klub, ako takvi i postoje. Stevanovic je jedan od najdominantnijih igraca PL unazad deset godina, mozda i najdominantniji, a u tom periodu nije skupio 90 minuta za reprezentacije. Postao standardan cetiri godine nakon odlaska iz PL. To je jednostavno liga koja ne moze dati reprezentativca BiH, barem ne onog koji ce na terenu donijeti prevagu kad je bitno. Moze se nekome posreciti jednom.

    Cini mi se da su od igraca na spisku samo Stevanovic i Menalo igrali neke zapazene uloge u PL, a Stevanovic uopce nije produkt PL nego je tu dosao. Ostali igraci koji su i ponikli u PL su tu odigrali 1-2-5 utakmica, otisli vani i tu postali igraci za reprezentaciju.

    Ne moze me nitko uvjeriti da danas u PL postoji igrac koji bi donio pobjedu protiv Finske.


    Prevljak nije los igrac, ali je danas odigrao prelose. Meni on u svakom slucaju nije netko tko treba sjediti na klupi dok igra Bilbija.
  • deda
    27.3k
    Vidim da Moha uredno igra za Iran. Nema govora o ozljedi.
  • Infinity
    15.1k
    Nek sam dozivio da Menalu stadion skandira :rofl:
  • Krizy
    35k
    Moharrami odigrao cijelu utakmicu u pobjedi protiv Iraka 1:0, čime je Iran osigurao plasman na SP.
    Čestitke Mohi :party:
  • deda
    27.3k
    Moha je dobio danas dvostruki žuti - crveni karton protiv UAE. Iran je ipak pobjedio 1-0.
145678Next
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.