• ksapi
    2.9k


    Najdraži su mi ljudi poput tebe koji se pojave u priču klađenja iz vedra neba i čudom se čude ovakvim stvarima.

    Točni rezultati općenito, a pogotovo oni preko 2:2 su jako široka razrada ponude i brojne kladionice to jednostavno nemaju u ponudi. To nije uobičajeno ni svakidašnje, ljudi se većinom klade na ishode/hendikepe/zbrojeve golova i slično pa iz tog razloga tog često nema u ponudi u dosta kladionica.

    Inače ti si poslao screenshot najstaromodnije moguće ponude, na SS za sve nogometne utakmice postoji Super builder u kojem možeš igrati točne rezultate 4-3, 6-2 i slične, do 6 je maksimum koji imaju razrađen.

    'Polovični' zbroj golova 2.5 znači da se kladiš na 3 ili više golova s overom, te 2 ili manje s underom.
    Kada bi margina bila cjelobrojna, znači 2.0, onda bi se mogao kladiti i na točno 2 gola, zar ne? Zato su te margine uvijek 'polovične'.
    Postoje i cjelobrojne margine, to se zove asian lines iliti azijski hendikep/zbroj golova. Objašnjenje: https://geek.hr/jackpot/clanak/azijski-hendikep-i-obicni-hendikep/
  • BBBaranja
    2.6k
    Screenshot-2024-02-12-064853.jpg

    Odigrano čisto da bude zanimljivije pratiti superbowl,na kraju upalo..
  • Droljo
    8.2k
    Probat malo lagano danas za vratit pare spljugane na dinamu i osijeku...
    Screenshot-2024-02-12-16-00-47-174-edit-com-android-chrome.jpg
  • Mandelinho
    376
    Blizi nam se dvoboj s Betisom.
    Za sve vas koji ste toliko ”sigurni” imam dva prijedloga

    Reveal
    Cista pobjeda Betisa i 100€ u dzepu
    IMG-2840.jpg

    Hendikep 0:1 uz gotovo 300€ profita
    IMG-2841.jpg
  • Droljo
    8.2k
    Pre jak ulog za moj ukus. Ali zašto ne? Jedino što je to dinamo gdje smo i lošiji znali iznenaditi...
  • ksapi
    2.9k
    Mislim da je hendikep svakako bolja opcija ovdje, s vise valuea.. i slazem se s okladom nacelno. Da je Betis kompletan rekao bih top par, ali i ovako je dobro to
  • austrijanac
    4.1k
    Generalno se u kladioničarskom svijetu trpa na -1,5.
  • wolfgang14
    1.6k
    trenutno na PSK, čista dvojka na dinamo je 5.70, a ishod bez neriješenog - pobjeda dinama je 4.25. Za one koji se ne razumiju, to znači u slučaju X-a da kvota postaje 1 odnosno vraća se ulog. Jako zanimljivo, moglo bi se tu nešto ubrati, razmišljam još koliko da stavim, svakako bi igrao na ishod bez neriješenog

    ovo pišem zbog ovog:
    https://www.germanijak.hr/nogomet/vijesti/pellegrini-za-dinamo-trenutno-ima-samo-12-zdravih-igraca-sudit-ce-ukrajinac-u-var-sobi-talijan/125540

    Betis ima 12 igrača i trojicu golmana (Ispravak)
  • Teofil Kateran
    1.4k
    Imaju 12 igrača i 3 golmana, znači 15 igrača. Neće baš igrat s juniorima, ali neće ni imat nikakvu širinu. Koliko god da smo loši mogli bi nešto tamo izvuć objektivno gledano.
  • Droljo
    8.2k
    Ja sam živ :rofl:
    Screenshot-2024-02-14-13-30-35-613-edit-com-android-chrome.jpg
  • Droljo
    8.2k
    Šta god odigram nije :lol:
    Ušao sam u crni niz. Danas ovako ali postoji šansa za 100% promašaja :snicker:
    Screenshot-2024-02-15-15-33-41-757-edit-com-android-chrome.jpg
  • Krizy
    43.9k
    Sestra rutinski. Po valjda dvadeseti put u zadnjih godinu dana skinula rezultat. Da igra Predictor već bi se znao pobjednik :rofl:
    IMG-20240215-WA0007.jpg
  • Jurki
    11.8k
    Jarniju pao tiket
  • Nema zaleđa Mikića
    1.4k
    Posušje - Zvijezda 1

    1,5 kvota. Nije puno, ali kladioničara veseli.
  • Droljo
    8.2k
    Jarniju pao tiketJurki

    I meni :lol:
    Ali ja nisam ljut zbog toga, čak naprotiv.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.