• TresnjevkaZG
    674
    Valjalo bi probati odigrati na Oklahomu protiv Houstona, na kvotu 3,2.Houston bez par igraca zbog korone, a medu njima najvjerovatnije i Harden. Trenutna trzisna kvota je oko egala
  • Nolifer
    6.4k
    odigro sam danas nba listić, al za tu tekmu su već napisali da je odgođena...
  • xavier
    11.1k
    Bilo je jasno da će biti odgođena. Rocketsi su imali jedva igrača za petorku.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Nisam dugo pa bio bi red:

    Leicester-Man UTD 2
    Arsenal-Chelsea oba daju
  • luftwaffe
    645
    U20 USA - U20 Češka treba probat dvojku čisto zbog jakog koeficijenta
  • über alles
    1.4k
    Treba probat igrat jedinicu na Tenesee protiv Baltimorea u subotu u prvom kolu NFL playoffa.

    2.50 je ,a prosle godine su ih Titansi razbili u playoffu kad se Baltimore cinio nezaustavljiv ,a ove godine Baltimore izgleda dosta slabije,dok Titansi izgleda bolje(bar ofanzivno).
  • Mulec86
    389
    Malo ambiciozno
    Rukomet
    Rusija, Island, Francuska x2, Austrija
    Koeficijent preko 30
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Lagani NFL vikend:
    Ovako ću ja
    Buffalo Bills- Baltimore Ravens 2
    Green Bay - Rams probat na 2
    Kansas - Cleveland 1
    New Orleans -Tampa bay 2
  • Nolifer
    6.4k
    q6pd8vyqnlhrerfr.jpg

    Kad te neće, onda neće. Ja i klada smo završili za vijeke vijekova. Išo sam ovaj vikend probat opet, pa reko ako dobim dobro, ako ne nikom ništa... I namjerno stavim 2 kn jer mi je to limit i ne želim više.

    Tako da ovo je pucanj u živac, sa time da je Atletico prošao....
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Real M.-Liverpool 2.5 više
    I jedni i drugi bez glavnih stopera(VVD,Gomez,Ramos,Matip i Varane) a Jota i tek Benzema su u strašnoj formi.

    Man.City- BVB hendikep

    BVB je oplo hladna ekipa, izgubili 2-1 kuci od FFM-a. City je u jakoj jakoj formi.
  • Dino
    2.2k
    Ja sam stavil jucerasnje
    Real liverpool 1
    City borussia 1

    I danas
    Porto chelsea 1x
    Bayern psg 1
  • Infinity
    15.2k

    Sta je ovo? :lol: :lol:
  • Dino
    2.2k

    Kaj nije to skracenica za Frankfurt? :smile:
  • serbus
    3.4k
    Ja danas imam osjećaj da je ovo sezona psg-a , kad mogu do kraja. sve im se slaže pa i Bayern mislim da igra bez lewog. tako da danas pokušam sa psg.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.