• jedan u nizu
    6.1k
    Ademi i Sucic u sredini. Mozda i Ljubo.
    Nebi rekao da su losiji od Misica i bulata, a nebi rekao ni da su bolji.
    Nekako sam misljenja da su nam vezni uravnotezeni po kvaliteti, samo je pitanje trenutna forma i njihova formacija.

    Recimo, mislim da se Misic moze bolje upariti sa Ljubicicem koji ce trkacki odraditi dio i odvuci igrace na sebe. Ili sa Sucicem.
    Dok recimo Bulat mi vise stoji da ce odraditi bolji posao kada ima jednog Ademija od prosle godine, koji je bio vise defanzivno orijentiran, a ne kao sada kada igra neku laznu desetku.
  • Juznjak
    3k

    Ja sam mišljenja da je i dalje Mišić uvjerljivo naš najkvalitetniji vezni igrač iako nije baš u najboljoj formi, ali ovo vrijedi pogotovo kad je sa Sučićem na terenu i igra osmicu. Na osmici ga ne mogu toliko markirat i jednostavno kad se njega ne guši, ne guši se ni našu igru. Pomalo već dosadno i iritantno postaje gledat kako su apsolutno svi shvatili što treba raditi protiv Mišića na šestici, svi isto rade, a naši se nadaju da će se dogodit neko čudo pa će igra biti drugačija.
  • Praskaton
    1.8k
    Zagi
    Moha Max Ktc Perkovic
    Sucic Ademi
    Vidovic
    Kaneko Petko Spika

    Odmorio bi Baturinu i Misica,u slucaju povoljnog rezultata i Petka(imamo lorda Denija)
    Nadam se minutama za Halilovica i Sutala

    Sigurno je jedino da nece bit laka utakmica,kao sto nam nije niti jedna.Ocekujem mucenje al na kraju vrijedna tri boda.
  • Teofil Kateran
    872
    Nadam se ovakvoj postavi:

    Zagorac - Perković, Theophile, Šutalo, Moharrami - Sučić, Ademi - Vidović, Halilović, Kaneko - Petković

    Također volio bih i Ljubičića vidjeti u sredini, mislim da ova ekipa može riješit Slaven ako budu skoncentrirani već i u ranoj fazi utakmice pa da onda priliku možda dobije Rukavina te da se odmori Petka pošto će nam on biti jako bitan sad do kraja kalendarske godine, može Kule pokrit drugo poluvrijeme ako riješimo utakmicu brzo.
  • Peškaman
    2.6k
    Treba stisnut i odradit Koprivnicu pun gas,nikakvo odmaranje.
    Sučića s Mišićem uparit ako Mišić može,ako ne,onda Ademi i Sučić.
    Sljedeću na Maksimiru protiv Rudeša se može kalkulirati i dati nekom više minuta,tipa Maxu,Haliloviću,Kulenu.
  • deda
    28k
    Prodaja ulaznica danas je mizerna, očigledno svi koji su mislili su i kupili ulaznice.
  • Keyser Soze
    8.1k
    Koliko je komada prodano?
  • 19hrvat86
    24
    Kupit će ih dosta na dan utakmice
  • deda
    28k
    Prodaje ulaznica na blagajnama nema dečki. Samo online.

    Do sada je prodano preko 590 ulaznica za C sektore.
  • dinamo u srcu
    1.3k
    Ide danas dobro prodaja, bit će to preko 700 bojsa, svakako pohvalno s obzirom da je tekma u ponedjeljak u 17h
  • Teofil Kateran
    872
    Nema Bulata, Rileta, Drmića i Jurića sutra.
  • deda
    28k
    Znači mogli bi krenuti;

    Zagorac, Moha, Šutalo, KTC, Perković, Sučić, MIšić, Baturina, Kaneko, Vidović, Petković.
  • Joza
    345
    kapa polako, ali sigurno, pali smo na manje od 800 preostalih karata
  • Juznjak
    3k
    JurićaTeofil Kateran

    Jooj pa što je s Denijem, taman ga je krenulo… Baš nemamo sreće :rage:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.