• wolfgang14
    1.1k
    kmeče i zbog toga što se naše odgođene utakmice igraju tek nakon zimske pauze... Ali to ih ne krivim jer ne znaju kakav je raspored kad igraš i europu. Možda nekad saznaju
  • zagr
    505
    jesu to oni kaj su 1/16 kupa protiv tamo nekog omladinca, igrali 2 tjedna ranije tak da imaju vise odmora za Dinamo!?
  • NORTE
    9.3k
    jesu to oni kaj su 1/16 kupa protiv tamo nekog omladinca, igrali 2 tjedna ranije tak da imaju vise odmora za Dinamo!?zagr
    To su oni kojima je Hns gostovanje u Osijeku stavio 2.5 mjeseca nakon ispadanja iz Europe i to između dvije domaće tekme da jadni ne moraju igrati dva gostovanja zaredom.
  • zagr
    505
    po meni ide top prodaja za Koprivnicu, 120 karti prodano za naše sektore, tempo ide top za 6 dana prije tekme i termin utakmice.
  • 19hrvat86
    24
    Ako bude lijepo vrijeme stadion će biti pun
  • zagr
    505
    teško da bu pun, ali možemo očekivat ko zadnju tekmu na Koprivnici, pol stadiona boysi
  • deda
    28k
    I meni se čini kako prodaja za sad ide iznad očekivanja. 107 karata za box plus 36 komada za susjedne sektore. Iskreno ja sam se pribojavao da nećemo ni box popunit u ponedjeljak, ali ovo ide stvarno dobro. :up:
  • zagr
    505
    prešli smo 300 prodanih karti za naše sektore, usudio bi se reć moglo bi se to rasprodat.
  • deda
    28k
    Jako dobro, podvući ću crtu za danas na temi Ulaznice u ponoć. U ovom trenutku ostalo je samo 96 ulaznica za box.
  • NitkoBitan
    12.2k
    Neradnici 86'
  • Riot
    1.7k
    Are you gonna sit in some poxy office with a cunt for a boss telling you what to do as you count your pennies trying to make ends meet in a country that's sinking into strikes and wars and at the end of the day you go home to your cosy little flat in 'nowheresville' and pull your IKEA curtains shut to hide from the big bad world and pretend it's not happening? Or are you gonna stand up and be counted, make a difference and feel the rush? Just for once say "fuck it". I'm coiled up like a spring and I'm ready to burst and wanking ain't doing it anymore. I need violence to make me feel I'm still alive. I know what I'd rather do, mate. Slaven away. Love it!

    LOVE IT!
  • deda
    28k
    Da napišemo i u temu tekme. Za box ima još par ulaznica. Požurite.

    Dalje kupujte sektore C1 i C3.
  • Bosna86
    11.6k
    Dobijemo Slaven i kreće EUFORIJA!!!
  • deda
    28k
    Kak bi rekel moj frend @klenx

    SVI U KOPRIVNICU!
    (bar tko može :lol: )
  • Keyser Soze
    8.1k
    Ako dobijemo iduće dvije gorit će derbi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.