• cibona
    1.8k
    Svaka utakmica s Astanom u Astani je bila na nožCaptain America

    Nije istina, prosli put je realizacija bila katastrofalna, na poluvremenu je tada trebalo biti barem 3-0. I tada smo komentirali da smo losi, a danas? Sto je ovo danas? Mi trebamo biti sretni sto je samo 0-0. Nismo imali niti jednu dobru priliku. Niti jednu.

    Nevjerojatno je kako smo se srozali u samo cetiri mjeseca...
  • Mlađi referent
    11.4k
    Svaka utakmica s Astanom u Astani je bila na nož. Ne bi vjerovali, ali 5 sati razlike i umjetna trava utječu na igrače.Captain America

    Ma kad se Petko vrati i Jakir dobije pripreme bit će to stroj 100%
  • NitkoBitan
    13.5k
    Astana opasnija prema naprijed nego mi. Mi jednostavno nemamo krilo koje moze nesto na brzinu i 1 na 1 rjesit. Obrana nesigurna i to se vidi. Sredina nam je na neke trenutke nepostojeca i to jos dodatno otezava obrani.
  • IstinaZaDinamo
    1.6k
    Kombinacija Peric-Ljubicic lijevo je nesto najgore ikad.
  • Mihaljević
    8.7k
    Kakav je Bruno? Pa samo da on još padne u formi i onda stvarno nam ne može pomoći ni Maradona.
  • Krizy
    38.4k
    Stvar je u tome da to već dugo znamo. Ono što ne znamo je - zašto onda igramo s krilima. :eyes:Neki tip

    Jasno. Pitam se i ja mjesec i pol, pisao sam već o tome :up:
  • Lynx17
    2.8k
    Petkovic nonsalantan ko u najnonsalantnijim svojim fazama. I jos vise.Georg Koch

    Petkovic is like a box of chocolates. You never know what you gonna get.
  • mosad
    391
    nije teško uklopit se u ovo crnilo.
  • Droljo
    6.4k
    Repriza sa kosova. Glat pljugamo 1 do 2 nula bez da složimo šsnsu
  • Teofil Kateran
    1k
    Mislim da sve objašnjava činjenica da nam je najbolji igrač Zagorac
  • Praskaton
    2k
    Vidi se rukopis trenera,odlicna ideja sa Bulatom visoko,svaka izgubljena lopta je automatski polukontra u kojoj ostaju stoperi i Misic.Superbrzi inace..U povratku Bulat brzinom munje ide zatvorit kontru.

    Svaku utakmicu se nadam ajde mozda cemo bar pozadi zatvorit pa ne moramo umirat u ljepoti al da ne strahujemo svaki put kad protivnik ima loptu na nasih 25m.
    Uzas Jakire,teski uzas.Nije sramota priznat da ne ide i da ne znas.
  • Dinaminjo
    607
    Sto hocete?
    Opet se slazu poluprilike pa se moze tvrditi da dobro igramo.

    Protivnikove prilike se naravno ignoriraju
  • mosad
    391
    kako ćemo onda danas tek razbit svlačionicu!
  • Droljo
    6.4k
    Uništit
  • Teofil Kateran
    1k
    Tko će danas telefonirat nakon tekme, Bernauer vjerojatno haha
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.