• BornaPŽ1986
    1k
    Ja ocekujem da se nekako da podrska igracima i probudi ih, moglo se protiv Aeka moze se i sad. Pisanje da ce nas Rijeka razbit 4:0 mi govori da su neki prije za Rijeku nego za Dinamo. Nista jos nije izgubljeno.
  • marcio amoroso
    33.9k
    Rijeka nije tako defanzivno stabilna i mislim da ćemo imati više prilika nego protiv Plzena. Problem je što je Rijeka napadački puno potentnija i što ćemo natrag visiti kao lusteri.
  • Paggini
    10.7k
    Ovih 412 Boysa koji idu dolje će navijati kao i uvijek jače od ostatka Rujevice, tako da će igrači osjetiti podršku, nadam se da će im nešto i značiti...

    Nadam se Rile - Bernauer - KTC - Perković kombinaciji iza, ali nekako mi miriši da je Bernauer otpisan. Treba iskoristiti ovaj propuh koji oni imaju u vezi kad ova četvorica odu naprijed pucat s 20 metara i u principu ostane Selahi sam krpati šta se zakrpati da.
  • Juznjak
    3.3k

    Džaba nama to kad fali i kvalitete i ideje u napadu. Jedino čemu se nadam svaku utakmicu je neki sretni penal ili gol iz neke gužve. Preteško zabijamo da si možemo govorit da je Rijeka defanzivno manje stabilna od nekih ranijih suparnika. Da je Petković tu, definitivno mislim da bi to imalo smisla, ovako nam stabilnost Rijeke u obrani ne znači skoro pa ništa.
  • Ali
    2k
    Glavu gore.
    Mene vise muci sto Jakir kiksa pod pritiskom "velikih" utakmica. Tako je bilo u zrinjskom, u rijeci a evo sad i u dinamu. Zrinjski se cinilo da im malo fali da udju tada u europa skupine (slicno kao sinoc) , zatim u rijeci se sjetim pusione na poljudu bez glave i repa... Ove nase epizode nema smisla otvarati rane. Cak sad se sjetih i epizode u gorici kad su dosli na korak do europskih pozicija pa je usrao na poljudu poraz neki 4:0 ili tak nes

    On je trenersko ime izgradio na gazenju protivnika (rijeka-istra 5:0 i slicne...)

    I stoga me malo frka Rijeke, ali opet kao vjecni optimist sam sebe pitam, jeli moguce da zadnjih pet utakmica hnl uputimo 98 udaraca a zabijemo samo 7 golova, pa mora i tome doci kraj. A opet nemas Orsu i Petka koji su na ovakvu statistiku dodali jos 4-5 golova on top ili barem asiste za tih 4-5.

    Problem je jer nismo promjenili stil igre od tada ni milimetra a nemas ovu dvojicu koji su taj stil pretvarali u tvoju prednost. E tu se vidi sirina znanja nekog trenera i njegovog stozera. Slicno kao u filmu, imas super glumce ali cini ti se da u svim ulogama glume isto, a onda imas vrhunske koji glume totalno razlicite likove... e to je ta razlika.

    I da se jis vratim na nevjerovatnu statistiku u hnl, u zadnjih 5 hnl tekmi protivnici su nam uputili samo 22 udarca i zabili cak 5 golova ! Dakle nama treba 14 udaraca da zabijemo gol, ali zato svaki cetvrti upucen na nas gol je gol.
    To je sva tuga ove jeseni, zadnji vlak je vec prosao, ali mozda ga stignemo, ako izadjemo kao supci na rujevicu (duboko u sebi se nadam da KTC i Ademi nece dozvoliti to) i izgubimo da je to to, motaj kablove i remont ali totalni.
    No za nadati je se da cemo okrenuti i da ce nama svaka cetvrta upucena prema golu uci u mrezu...
  • Juznjak
    3.3k
    Najbolje bi bilo da pusti Ademija da ih intezivno priprema za utakmicu i da ih nabrije maksimalno. Da mi je netko ponudio da Dinamo mora izgubit jednu od ove dvije utakmice, ja bih sigurno izabrao poraz od Viktorije. Bojim se da igrači tako ne razmišljaju i da oni puno lakše podnose sramotne rezultate u HNL-u nego loše rezultate u Europi. Već sam dosta puta pisao, oni su sebi zvijezde, bar se tako ponašaju, vidi se na njima da imaju razmišljanja “što će nama tamo neki Varaždin, Belupo, Gorica, nitko ni ne zna za njih, dobit ćemo lako, samo da što prije završi utakmica”. Pored spomenutih takvo razmišljanje često zna i proći jer je Dinamo često pobjeđivao na mišiće, ali evo ove godine nije baš tako. A možda je razlog tome i što su prije Ivanušec, Petković i Oršić tako razmišljali, pa bi im stvarno bio potreban jedan bljesak i dobili bi utakmicu, a danas tako razmišljaju Bulat, Špikić, Emreli i slični. Problem se onda produbljuje jer oni često takva razmišljanja prenesu i na Hajduk, Rijeku i Osijek koje ipak svi smatramo mrvicu ozbiljnijim ekipama. Pa se onda dogodi da Sahiti i slični ispadaju igračine pored naših jer on u svojoj glavi želi pojest sve pred sobom a naši paze da ne dobiju neki malo jači udarac u nekom duelu. Sad dolazi Rijeka, ako će tamo igrat kao što su često znali u HNL-u ne piše nam se dobro. Ne mora nas Rijeka nešto posebno nadigrat, ali uć će jedan šut Pašalića ili će biti neki “sretni” odbijanac baš u noge Rijekinog igrača koji će to pospremiti u mrežu. Onda ćemo opet slušat da nismo imali sreće. Čini se da im nitko nikad nije rekao da sreću treba zaslužiti, a sve ove ekipe protiv kojih se sramotimo su miljama ispod nas što se financija tiče i naravno da će takvi zaslužiti svojim zalaganjem pozitivan rezultat.
  • Benito
    620
    Uvjeren sam da nakon svega lošeg u nedjelju ide lagana pobjeda
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    u ovakvim teskim trenutcima pobjeda i protiv rudesa moze biti sve samo ne lagana
  • Paggini
    10.7k


    To govorimo svaku utakmicu od AEK-a hahah
  • Teofil Kateran
    1.1k
    Nadam se:

    Zagorac
    Ristovski, Bernauer, Theophile, Perković
    Mišić, Ademi
    Kaneko, Baturina, Vidović
    Kulenović

    Zagorac je jučer barem pokazao da je on sada jedinica i da ju ne planira pustit.
    U obrani jednostavno ne mogu smislit Perića više, jednostavno nema smisla. Bernauer više zaslužuje startat nego Boško, a Theophile je trenutno uvjerljivo najbolji stoper kojeg imamo uz Perkovića koji mora na lijevi bek jer je Ljubičić ondje kriminalan.
    U sredini nadam se da Bulat ispada iz prve postave, a volio bih vidjeti Ademija ili Sučića, ali iskreno mislim da nam je sada više potreban Ademi koji može vući i dizati ekipu, pogotovo u slučaju primljenog pogotka u ranoj fazi utakmice što ne smijemo nikad isključiti.
    Vidović se baš ugasio lijevo, ali nemamo drugog izbora, Špikić stvarno ne može ništa tamo, a Rukavinu i Marina mislim da ne trebam sada ni spominjati.
    U vrhu napada iskreno, koliko god mi to nekad nezamislivo bilo reći, želim Kulenovića koji je puno manje nevidljiv i koji 10 puta više sudjeluje u igri od Emrelija, a Drmića neću ni spominjat.

    Po meni Rijeka koliko god je velik hype oko nje mislim da nije tako jaka kao što ju se predstavlja. Naravno, nas trenutno ne moram ni komentirati, ali ako dečki uspiju napokon posložit u glavi neke stvari, a čini mi se da će psihički biti spremni, mislim da se imamo čemu nadati.
    Ristovski može zatvorit Pjacu, a s druge strane mislit da Theophile i Perković svakako mogu zaustavit Pašalića jer to su sigurno dva igrača koja će izlazit na igrača na vrijeme i neće mu davati prostora za namještanje i udarac. U sredini se nadam da će Ademi biti povučeniji nego u zadnje vrijeme jer igru preko Mišića su baš svi pročitali. Desno mislim da će biti puno više prostora za Kaneka nego protiv Plzena, jučer je podbacio, ali je imao par bljeskova i mislim da će protiv Rijeke njegova uloga biti puno izraženija.
    U svakom slučaju, koliko god želim Jakiru otkaz, mislim da u nedjelju možemo pobijedit ovo, stručni stožer treba samo malo razmišljati, poznaju Rijeku jako dobro, samo treba uključit mozak i povući logične odluke…
  • blackbully
    4.5k
    Nakon dugo vremena više nismo favoriti niti u HNL-u.

    Screenshot-20231111-113111-Chrome.jpg
  • DiddyGuela
    1.3k
    Ako se Rijeci rano otvori, natrpat ce nas ko one godine kad je Cico bio na klupi.
    Ne sjecam se da sam s ovoliko straha i nervoze cekao neku utakmicu Dinama u HNLu.
  • Patak
    2.6k
    Ma nema šanse, ne zanimaju oni ni inače puno.
  • Ivdzo11
    3.4k
    Ne znam ali imam neki dobar feeling za sutrasnju utakmicu, veci ce pritisak biti na njima sigurno


    Bruno Petković neće igrati u Rijeci, povratak je odgođen za vrijeme iza reprezentativne stanke. Iako je, kako čujemo, Petković opet imao veliku želju zaigrati na Rujevici, barem dio utakmice. No, Sergej Jakirović ovaj put nije popustio, kao što je i rekao, ne želi riskirati dok Petković ne bude sasvim zdrav.

    On se može javiti u ponedjeljak izborniku, ali stav je da ostane u klubu, zaliječi se i ostane u punom treningu. Zadnji je takav trening s momčadi napravio 21. rujna! On nije robot, čovjek je od krvi i mesa i nadam se da će ovaj put prevladati razum", jasno je Jakirović rekao što misli o Petkovićevu nastupu protiv Turske, ali i ovoj akciji u studenome.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.