• San Lorenzo
    11k
    američka produkcijska kuća A24 ima hrpetinu odličnih filmova, poluindie što ti kažeš. osobno čim vidim da je nešto od njih, zanima me, iako naravno ima i nekih sranjajavolimtebejako

    Tri nadolazeća redatelja koji su mi trenutno najzanimljiviji su Sean Baker, Eggers i Aster...sva trojica su se proslavili baš preko A24.
  • Mihaljević
    7.9k
    zakon1.jpg
    Meni najjača serija u Hrvata ikad, egal sa Bitangama. Šteta što malo ljudi zna za nju.
  • Mr Anderson
    5.3k
    Pored "Odmori se, zaslužio si" i "Stipe u gostima" uz "Bitange i princeze" reći da je to najbolja humoristička serija u Hrvata ikad je blasfemija. Da ne spominjem odlične hrvatske serije snimane za vrijeme Juge, bolje od svih nabrojanih.
  • Mihaljević
    7.9k
    Razumijem za "Odmori se zaslužio si" i "Bitange i Princeze" kao i što sam napisao, ali "Stipe u gostima" to je meni osobno sprdačina od serije.
  • Paggini
    5.6k


    Briljantna serija, još uvijek znam skoro svaku riječ od "Kako ću sad dalje (ljudi moji)". Imala je i glupih fora, ali dosta fora je bilo fkt izvrsno. Šteta što je potrajala tako kratko.

    Nadodao bih još i "Instruktora", koji je također dosta zaboravljena serija, a bila je baš urlanje.
  • Mr Anderson
    5.3k
    Razumijem za "Odmori se zaslužio si" i "Bitange i Princeze" kao i što sam napisao, ali "Stipe u gostima" to je meni osobno sprdačina od serije.Mihaljević

    Stipe u gostima je produkcijski na razini ove dvije, recimo da je glumačka postava slabija. Ne kužim po čemu je sprdačina.
  • Paggini
    5.6k
    Stipe u gostima, kao i Naši i Vaši, Svećenikova djeca i 90 posto hrvatskih filmova/serija iritira, osim lošeg humora, i zbog činjenice da ide u taj urbani šovinizam di su svi koji nisu iz Zagreba ruralne, priproste bajice koji ne razumiju osnove modernog života, nego žive po tim divljim kamenjarima ili selendrama kao da su u 19. stoljeću ili neki kurac
  • San Lorenzo
    11k
    Gledao jučer 'Sorry We Missed You'
    Debela preporuka.
  • The Undertaker
    3.9k
    Malo mu zavidim jer još mora otkriti Gruntovčane, Prosjake i sinove, Malo misto, Kuda idu divlje svinje...
  • serbus
    3.5k
    Dnevnik velikog Perice je meni ok za pogledati od naših.
    Nastavak na legendarni film "Tko pjeva zlo ne misli".
  • Droljo
    4.7k
    Gruntovčane, Prosjake i sinove, Malo misto, Kuda idu divlje svinje...The Undertaker
    Plus mejaše...
    To su osnove. Ove današnje su mi sprdnja žešća. Jbga nemrem se naterat dat šansu. Pogledao sa kćerkom desetak epizoda smogovaca i dalje je to super. Mislio sam da je sada neko drugo vrijeme i da neće kužiti baš (prvi je razred osnovne) ali super joj je.
  • masacusec
    3k
    "Odmori se, zaslužio si" i "Stipe u gostima"Mr Anderson

    Serije za gerijatriju...ne znam zakaj se tu spominju...možda vas ima!
    Ok, naši i vaši je čak i simpa serija, ali za publiku 75+.

    Btw serija "Dobre namjere" mi je ok, s obzirom da je naška...
  • serbus
    3.5k


    Smogovci su top dok nisu sa Bongom ubili... kasnije još gore one u ratu ...
  • Noel
    3.9k

    Krmpotiću, NE SERI! I čik u gubici. Zakon je bas vrhunska serija..
  • Jaro
    5.4k
    yep, zabrijali s bongom, a one ratne su mi tolko lose da ih se vise ni ne sjecam...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.