• Stihl
    3k

    Hvala za preporuke, svakako cu potrazit neke od ovih naslova.
  • Neki tip
    19.1k
    sve to imam doma, pa ako ne uspiješ javi se, voljan sam i posudit.
  • BluePhone67
    3.2k
    - "Žedni krvi, gladni izdaje" Petra Janjića Tromblona (pol. ocjene i analize su mu loše, neodržive pred argumentima, ali samo svjedočanstvo vrlo zanimljivo)Neki tip sa Zapada

    Mali offtopic..


    Ima to godina i pokloni meni knjigu osobno Tromblon i napise posvetu na moje ime.

    Odem za par mjeseci na neko doskolovavanje bez veze i sa tom cijelom grupom smo otisli na neki izlet, razgledavanje i upoznavanje sa tematikom. Tamo se razbijemo ko krave svi pa i profesori i krene teme narkomani ne sjećam se zasto i razlog i ja kazem profesoru da imam nultu toleranciju na njih i ne vidim razlog zasto su oni u odnosu na neje druge bolesti i ljudi cak u prednosti na nekim stvarna u lijecenju. Blabbla, i tu se ja i profesor zakrvimo i posvadimo jer jecon bivsi vojnik i njegova je teza da nije bilo droge da neki vojnici nebi izvukli zivu glavu. I opet tu blabla svađa i ja njemu da on mjesa kruske i jabuke, a on meni da ce me rusiti.

    Dolazi ispit i ja se sjetim knjige od Tromblona jer igrom slucaja i profesor se zove kao i ja sto je nevjerojatno jer nije mi ime da svaki drugi se tako zove. Uglavnom pozovem ga na stranu i kazem da sam bio sa Troblonom i da mu je napisao posvetu njemu osobno i za njega i da ga pozdravlja i poklanja knjigu. Poslije naravno prolaz i kasnije opet rakijanje sa profesorom. :snicker:
  • Neki tip
    19.1k
    e to se zove snalažljivost! :lol: dobra anegdota
  • Stihl
    3k

    Ok, fala pa se mozda i cujemo
  • MarkoN86
    30
    1000 dana ljeta i 1000 dana proljeća Tomislava Perka , Dunavski blues i Samsara Hrvoja Ivančića, Svilim Goran Blažević , Davor Rostuhar i njegova džungla, moje preporuke za čitanje
  • Baneki
    717
    Pročitao i Tromblona, i dosta knjiga iz Domovinskog rata. Uz tu knjigu odlična je i od Vilima Karlovića: Preživio sam Ovčaru i Bogdanovci od Ivana Matkovića Laste.

    Aralica: Život nastanjen sjenama, dio o Domovinskom ratu, ali i puno više od toga.
  • Neki tip
    19.1k
    Džungla je odlična.. malo višak "traženja sebe", ali ne bi mi smetalo da sam to čitao s 20 i kojom. U srednjim 30ima, kad sam ja pročitao knjigu, ak se nisi "našao" navjerojatnije ni nećeš.. :grin:
    Uglavnom, koga zanima avantura, nepoznato, geografija, antropologija, sociologija, psihologija, a i dobar spisateljski stil (i vrhunske fotografije!), svakako Džunglu u ruke..
    Dobra ti preporuka! :wink:
  • BluePhone67
    3.2k


    Vilim Karlovic svjedocanstvo i uvertira za knjigu, Prezivio sam Vukovar i Ovcaru
  • Tundra
    511
    te nova, čini mi se i interesantna, knjiga Richarda Millsa "Nogomet, politika u Jugoslaviji: sport, nacionalizam i država".Cosey

    Kupio na interliberu, zanimljiva knjiga!
  • cron1ck
    1.5k
    https://m.imdb.com/title/tt5433114/

    Moja preporuka, odlican film. :up:
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Preporuke:

    Blacklist(serija) :kriminalistiks,drama,zagonetke

    domaći ratni filmovi : Broj 55 i Živi i mrtvi
  • Crusades1986
    9.6k
    Blacklist odlican... meni najvise zbog Jamesa Spadera/Reddigntona. Pogledao svih 7 sezona u par mjeseci sad s nestrpljenjem cekam nove ep, ak sam dobro skuzio dolaze nove.
  • ZDS86
    205
    Gledao dugo i onda stao,nekako sve na silu ide,dosadno postalo.Htio bi nastavit ali zaboravio gdje sam stao(negdje u 6.sezoni mislim).
  • xavier
    11.1k
    Pogledao sam jer sam krenuo od početka gledati sa ženom. Njoj se sviđa, a meni je "prihvatljiva razbibriga", ali radnja je realno kao u meksičkoj sapunici. Za nikog nisi siguran tko je kome zapravo i je li stvarno mrtav kad pogine, a svako veliko "otkriće" na kraju sezone, ispadne da "ipak to nije sva istina".
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.