• cron1ck
    1.5k
    Sinoć išao u kino gledati Jackass Forever i film me oduševio iako nisam bio previše optimistican, ali film je stvarno odličan, pogotovo za ove zagrizene fanove Jackass.
    P.S. u kinu sam gledao sa jednim svojim prijateljem i osim nas u kino dvorani je bila i jedna obitelj mama, tata i mala curica od možda 3,4 godine WTF film ima toliko ludih scena i vratolomija, pa još pored svega i golotinja koja je neizostavna kod Jackass ekipe. Ne znam stvarno jesu slučajno zalutali, ali da se meni to dogodi izašao bi s djetetom odma nakon uvodne scene, bit će vam jasno kad pogledate film zašto baš uvodne scene.
  • Eduardo
    17.3k
    Gledam na Netflixu seriju Formula 1: Drive to Survive

    Preporuka za svakog tko voli F1, a još nije pogledao.
  • superSantos
    2.6k
    Ima tko negdje skinutu dokumentarnu seriju "Priča zvana Gomorra" (o snimanju Gomorre u Napulju)

    Bila na HBOu i uspio sam pogledat 2 epizode i onda su prebacili na hbomax i sad je više ne mogu nać
  • striko
    1.1k

    Kod mene na HBO max ima samo jedna epizoda od 25 minuta
  • superSantos
    2.6k


    evo izgleda su opet stavili sve, vidim sve 4 epizode
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Pogledao Gomoruu, svih 5 sezona. Malo mi nejasan sam kraj, al ok. Jako dobra serija(preporučujem).
  • superhik
    10.2k
    “Ljeto 2018. godine, Svjetsko nogometno prvenstvo – u susret finalu u Moskvi, u hrvatskim gradovima vlada opće “ludilo”, a to je ludilo ponijelo i naše glavne junake: Zolja (Alen Liverić), Jasmin (Branko Janković) i Mali (Borko Perić) odluče se na pljačku kako bi nabavili novac za put u Rusiju. Bježeći od policije prelaze granicu s Bosnom i Hercegovinom pa u šumi zalutaju u teroristički kamp”, sinopsis je novog igranog filma “Divljaci” redatelja Darija Lonjaka.

  • masacusec
    3k
    Serija Gomorra je odlična, vrhunska reklama/antireklama za grad Napulj, ali činjenice su činjenice...
  • Mr Anderson
    5.3k
    Volim serije koje se ne razvuku u previše sezona. Zadnje pogledao Mare of Easttown, odlična, 7 epizoda. Prije toga The chestnut man. Isto odlična. Ima još par tih skandinavskih, jako dobrih.
    Btw...zna li tko kad bi trebala krenuti treća sezona Ted Lasso?
  • Eduardo
    17.3k
    Finalna sezona Better Call Saul kreće za par dana, a oni se vraćaju :ok:

    9zqpp40ztvwa8buz.jpg
  • og1986
    2.9k

    Kako se drži serija kroz sezone?
  • cron1ck
    1.5k

    Nisi pitao mene, ali mogu i ja odgovorit :lol: serija kroz sezone postaje sve bolje, po meni 4. najbolja i 5. možda za nijansu lošija, ali isto odlična. Slično kao i BB kroz svaku sezonu sve bolje.
  • og1986
    2.9k


    Hvala na odgovoru. :smile:

    Evo od mene za ostale prijedlog serija koje trenutno gledam, Rome, dosta realistična i lijepo prikazuje život rimski i političke igre, te Yellowstone - Kevin Costner je odličan i serija jako napeta i zanimljivija nego bi se očekivalo.
  • Eduardo
    17.3k
    Kako se drži serija kroz sezone?og1986

    Mogu se složiti s kolegom @cron1ck

    Ako u nekom trenutku i primijetiš "pad" kvalitete i malo monotonije nije to ništa drastično. Svakako preporuka za pogledati :up:
  • cron1ck
    1.5k
    Gangland Undercover
    https://www.imdb.com/title/tt4341996/
    Preporuka odlične bajkerske serije, ako ste fan SoA onda ovo sigurno ne smijete propustit. Serija na koju sam slucajno naletio, ali cudno mi je kako nije vise izvikana.

    Der Pass (Pagan Peak)
    https://www.imdb.com/title/tt6905756/
    Još jedan dijamant, koji malo prolazi ispod radara mainstreama, odlican triler/krimic.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.