• Papastrumf
    9.4k
    Poceo sinoc gledat Faudu. Odmah pogledao 6 u komadu, a jutros me cekala konferencija od skoro 5 sati na Zoomu. Jebo sam si sve po spisku :grin:
  • Mali dioničar
    14k
    Ja sam imao virus pa sam pogledao sve 3 sezone u par dana pa me zbunio Tip sa četvrtom sezonom.

    Je, dobra je serija, ali svi su ju toliko nahvalili pa sam mislio da je i bolja.

    Nekak mi ipak ima čudnih momenata da se uz tolike mjere i toliko očigledne “netrpeljivosti” i Židovi prešetavaju po Zapadnoj obali (ok, po Gazi baš i ne), a i Arapi po Izraelu.

    I baca mi malo drugo svijetlo na pijanstva u Tel Avivu 2010. kad je igrala reprezentacija. Kupanje u moru, a javljaju na razglas dajte se maknite s plaže radi vlastite sigurnosti.
  • Kwedi
    3.8k
    Odradio osmu epizodu Kostiju kao dio druge trilogije (prva je Meso) o današnjoj Banja Luci.

    Meso je bila vrhunska serija, al Kosti nimalo ne zaostaje.

    I osam do deset nastavaka ima svaka serija tak da nema prenemaganja.

    Preporuka za one koji vole domaće dramske serije.
  • Bosna86
    11.5k
    Isto mi je to bilo :smile:

    Pa Arapi uredno rade u izraelskim službama, imaju sva prava... To sto Arape terorizira Hamas i ne prihvaća Izraelsku vlast je sasvim druga stvar... Isključivo su talac svojih ljudi, a ne Izraela
  • Mali dioničar
    14k
    Pa Arapi uredno rade u izraelskim službama, imaju sva prava...Bosna86

    To mi je jasno. Samo kak znaš da te neće sjebat? Dovoljno ti je jedan od pedeset da je bolesnik.
  • The Undertaker
    3.9k
    Pa Arapi uredno rade u izraelskim službama, imaju sva prava..Bosna86

    Bio sam u Izraelu turistički prije nekoliko godina i vodič nam je bio Palestinac. Stanje nije ni blizu ovoga što opisuješ. Govorim baš o Izraelu, ne o teritorijima pod palestinskom samoupravom. Tamo je još stoput gore, specijalno u Gazi.
  • Bosna86
    11.5k
    Ne kužim na sta se točno asociras? Ako možeš objasniti pa odgovorim
  • The Undertaker
    3.9k
    Imaju sva prava...
  • Bosna86
    11.5k
    Pa nemaju svi, ali evo npr . glasnogovornica vlade je Arapkinja i još dosta nekih funkcija čine Arapi... Daleko je od propagande da se tamo Arape ugnjetava i da nemaju nikakva prava... Jednostavno otkako je Hamas skinuo s vlasti Fatah, tamo situacija ide na gore i ovi ih drže kao živi štit
  • Bosna86
    11.5k
    Daleko od toga da su Izraelci tu neke cvjecke, ali ako imamo na jednoj strani nobelovce, književnike, hrpetinu tehnoloških inovacija a na drugoj redukcije struje i vode, mislim da je izbor jednostavan... Ne vjerujem da može biti takva mržnja da u 2020 g zelis živjeti od humanitarne pomoći dok s druge strane tvoj susjed preko zida natapa voćke u pustinji...
  • The Undertaker
    3.9k
    Nije baš tako. Nema šanse da Palestinac radi na nekom vitalnom i osjetljivom mjestu u državnoj ili privatnoj službi. Naš vodič je bio Palestinac rođen u okolici Jeruzalema, na teritoriji Izraela a nema i ne može dobiti državljanstvo. Čovjek nema nijedno državljanstvo. Ako napusti Izrael, ne može se vratiti. Gaza je geto koji Izrael drži u blokadi i pušta da žive na kapaljku. U Zapadnoj obali je nešto bolje ali ni ona nije u cjelosti pod palestinskom kontrolom već samo veći gradovi. Puno ih radi u Izraelu (jeftina radna snaga) i čim je neko sranje, granica se zatvara kao i prometnice između gradova u Zapadnoj obali. Ima toga još ali da ne duljim. Preporučam posjet svima koji mogu.

    Edit: Sad sam vidio gornji post. Ja sam isto tako mislio. Ali stanje je za Palestince katastrofalno.Borba za teritorj bez milosti i obzira.

    Edit: Išli smo netom nakon SP u Rusiji. Kod Arapa je Kolinda boginja. Dobila bi sve izbore aklamacijom.
  • Bosna86
    11.5k
    Dopusti mi da se ne složimo... To je tema koja me jako zanima i dosta sam čitao i gledao i imam suprotno mišljenje... Izrael ne može drugačije postupati s bombašima koji ih patološki mrze i zbog tog teroristi ljude drže kao živi zid
  • The Undertaker
    3.9k
    Kolega, nemamo se što slagati ili ne slagati. Ovo moje je dojam sa putovanja a neka univerzalna istina. Ja razumijem i Izrael koji mora nešto poduzeti oko terorizma ali ono tamo je surova borba za teritorij. Svakako posjetite ako možete.
  • Neki tip
    19k


    Ma lapsus. Toliko sam puta sa ženom komentirao tu iščekivanu četvrtu (kad će, jedva čekam(o), bla bla) da je smjestih u već odgledane. :roll:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.