• Mr Blue
    3.3k
    Evo ljudi, jako dobra mini serija, ako slučajno još niste čuli jer je poprilično popularna trenutno.
    Danas izašla 4. epizoda, bit će još jedna za tjedan dana.

    Chernobyl
    https://www.imdb.com/title/tt7366338/

    Vrlo lako za pogodit o čemu se radi. Priča je ispričana iz nekoliko različitih perspektiva i svaka je jednako napeta. Stvarno jako dobro napravljeno.
  • Nino Bule
    11.3k
    Bas mi je danas netko preporucio i planiro pogledat prvu epizodu
  • Eduardo
    17.2k
    Čekam da sve izadje pa se onda bacam na gledanje. Prema traileru se čini jebeno, a i buraz mi hvali seriju tako da jedva čekam.
  • Mr Anderson
    5.3k
    Ne znam jel ima tu ljubitelja Stephen Kinga, ali trenutno se u Hrvatskoj snima svojevrsni pilot za njegov serijal romana Dark tower (snimljen je prije par godina film koji je bio promašaj, a i nemoguće je to svesti u film). Ja to čitam, trenutno sam na četvrtoj knjizi. Frend koji radi na tome kaže mi da je to vrhunska produkcija, jedva čekam to vidjeti.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Imate onu gledalicu za besplatno gledanje filmova ako netko ne zna. Ja sutra planiram taj serijal chernobyla odgledati.
  • Eduardo
    17.2k
    Nova hit serija?
  • Nino Bule
    11.3k
    Ne znam ni za jedan film/seriju po igrici pravljenoj da je hit, vidjet cemo
  • Bosna86
    11.5k
    Serija i film Limitless.. Nelose
  • 000
    941
    Silent Hill, Warcraft?
  • Bosna86
    11.5k
    @Cavalera Postoji li mogucnost da se naslov teme prosiri i na knjizevnost, da ne otvaram novu temu... Iako knjige nisu vise in, navijac Dinama je svojom svijesti iznad ostatka rulje, tako da vjerujem da ce se zanimljivih prijedloga za citanje naci
  • 000
    941
    Pametni i knjiški ljudi... @Bosna86 pucaj :cool:
  • ZGBhoy
    1.7k
    Obožavam sve knjige Tom Clancya.
    Šteta da nisu napravili par filmova od tih priča
  • Bosna86
    11.5k
    Ajmo poceti s klasicima
    Orwell 1984 i Zivotinjska Farma
    Machiavelli Vladar
    Sun Tzu Umijece ratovanja
  • Kwedi
    3.8k
    Trenutno čitam Ivicu Prtenjaču, Tiho rušenje.

    Knjiga o prolaznosti, vlastitom bitku, sreći i smjeru kojem želimo ići ispričana kroz lik bauštelca s diplomom filozofskog.

    Stilski odlično napisana, izrazito pitka.
  • markoli
    1.6k
    Uf, ja obožavam Harry Bosch serijal od Michaela Connellyja. Pročitao sam ih cca. 10 u zadnje dvije godine.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.