• Time
    599
    A koga da stavi za spicu?
    Emrlija koji to nije,i koji apsolutno ništa nije uradio na toj poziciji protiv plzena...drmica ? Drmic nema snage za 90 minuta... tako da je jedina opcija kulenovic.Spikic se još nije oporavio od ozljede,i tu je mogao da bira ili menalo ili kaneko...menalo ima nešto bolji ubacaj od kaneka pa mu je zato vjerojatno dao prednost...
    Naša realnost trenutno je ova postava i dečke treba podržati
  • Nolifer
    7.1k
    I osjećaj je bio dobar s obzirom kakav je napad. Nula i bod su nam ko kuća danas..

    Nemojte me krivo shvatit, ne kopiram neke, ali realan sam nažalost.

    Volio bih da me demantiraju i da pobjede i da ulove taj pobjednički mentalitet, ali da...
  • Noel
    4.3k
    Nadam se iskreno i očekujem skandiranje tokom cijele tekme Jakirović odlazi.
  • Captain America
    15.2k
    Jakir nam se malo pogubio.
  • Benito
    620
    bravo majstore
  • Rex Ramae
    2.7k
    Vidović u 31. minuti ulazi umjesto Menala
  • PlavacZRima
    283
    Čabraji sad nije ništa jasno u svlačionici,ni on nije mogao očekivat ovakvu postavu, mjenja se taktika u zadnji čas (insajderska)
  • zgzapad
    50
    Zadnji trzaji Jakira. Katastrofalna postava. Dinamo mu je ipak bio preambiciozan izazov.
  • Krizy
    38.4k
    Tek sam sad vidio da je Emreli u zadnjih 5 utakmica odigrao 278 minuta i upisao 4 žuta kartona :fire:
  • hardek
    1.8k
    Kakav lik ej. Krenimo od početka, dođe Jakir Šutalo zacementiran u prvih 11 nakon par kikseva Šutalo nestaje sa mape. Kaže Menalo ipak nije otpisan, odigra par utakmica, vidi da nije to to pa Menala više nema ni na mapi par utakmica i sad osvane u prvih 11. Nevistić je prvi golman, pa nije, pa je, pa nije. Maxa ni na mapi, pa je utakmicu i po prvotimac, da nakon toga nebi bio ni na klupi. Emreli je bio prvo desno krilo, pa prvi napadač, pa opet desno krilo, pa napadač pa klupa. Kaneka nema nigdje, pa ga stavi u dvije najgluplje situacije kao na Poljudu kad gubi i protiv Viktorije kad gubi, sljedeću utakmicu lpgicno starta Menalo koji nije igrao zadnjih 5 utakmica.

    Ovo je samo mali dio idiotarija koje smo mi preživjeli s Jakirom u 2 mjeseca.
  • Patak
    2.6k
    Bolja mi je ekipa na klupi nego prvih 11. Šteta za Bernauera ako ga je otpisao. Možda kak je neko rekao za Leku zadnju tekmu prije otkaza - ide po otpremninu.
  • San Lorenzo
    12.7k
    Isusa ti dragog, jel može jedna utakmica bez budalaština?
    Kakav crni Menalo?
    Baturina odigrao već pet utakmica na krilu, u svakoj bio ispodprosječan, ali ajmo još jednom, možda bude šesta sreća. :vomit:
  • Bosna86
    11.6k
    Netko nas namjerno buši… Ja nemam drugog objašnjenja… Kako god završi ova utakmica, nadam se da ponoć neće dočekati na klupi… Nama danas nema tko dati gol… Aaaaaaaaa živčani slom ću dobiti
  • jp23
    2.3k
    Borba između zaustavljive sile i pomičnog objekta

    Iliti stoppable force meets a movable object :rofl:
  • OsamŠest
    2.7k
    Nama danas nema tko dati gol…Bosna86

    Ima, Tuci :joke:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.