Kulenović i Menalo kad njih vidim pada mi mrak na oči ni jedan ni drugi loptu uštopat ne znaju
    Evo Maxa je maknuo iz momcadi! Strasno je osvjezio kadar! Daj si Pet Jakire...necu ti napisati sta mislim vise o tebi!
    Takuro za rapsodijumarcio amoroso

Samo cekaj :lol:
  • Rex Ramae
    2.8k
    Znači očekujem maksimalno jedan gol, na čijoj strani ovisi o koncentraciji stopera, a poznavajući našeg Dinu u zadnje vrijeme moglo bi ovo lako biti 0-1 / 0-0...
  • Peškaman
    4.4k
    Majko moja Isusova,Kulenović i Menalo,odoh po Xanax i koju pivu jer će ovo biti duga utakmica.
  • dzis
    814
    3:0 Ademi,Bulat,Baturina...ne tresite se
  • Ivdzo11
    4.2k
    Izgleda da se Jakir pogubio maksimalno, em sto radi tako i prica kontradiktorno sve
  • Kaktus Car
    561
    I tko će od igrača danas treneru biti kriv ako stvari pođu krivo? Koliko dobru utakmicu mora Perković odigrati da on ne bude taj?
  • marcio amoroso
    36.6k
    I tko će od igrača danas treneru biti kriv ako stvari pođu krivo?Kaktus Car

Perić sigurno neće. Glavni obrambeni u obrani koja je izgubljena u mjestu i prostoru nije nikada kriv. Siguran u prvih 11 kao neizgradnja Maksimira.
  • Rex Ramae
    2.8k
    I Bernauer nije ni na klupi :lol: Trenutno najbolji stoper, bravo Jakire, bravo, j*** te Dino Perić.

Katarina u prvoj ekipi, zadnju tekmu odigrao prije godinu dana karikiram a on jel tražio Sosu i ne da mu ni minute.
  • Orc123
    8.1k
    peric u prvoj? Hehehhehehhehehehe e Boze moj Isuse dragi! Ja znam da su si kolege ali ovo je malo vec bolesno!
    Srami se Jakire! Srami! Koji ti je kutac kriv Max za ovo sranje sta igrate? Nemrete gol pronac naprijed a obrana curi na sve strane i onda ti igrac koji jedini prruzima rizik kriv! Koji si ti lik....uff ljut dam ko ris....i onda stavi Kuleta i Menala...jbo te zivot i onaj dan kad sam zavolio jebeni nogomet!
  • Laugreano
    2.5k
    Ovo Jakirovo izdrkavanje na strancima mi nije jasno. Lik se totalno pogubio.
  • Doktor Kunić
    3.5k
    Ma čovjek lovi otpremninu jebe mu se više
  • Droljo
    8.2k
    Perić glavom u 30. minuti za 1:0, pa u 58. nakon kornera i par odbijanaca sa pola metra zakucava špicom u prazan gol te u 88. minuti mu daju penal da puca kako bi upotpunio hettrik za 3:0 koji je i konačni rezultat.