• Miro93
    2.7k

    Odgođeno za proljeće.
  • Krizy
    44.4k
    I aktualne zimske pripreme, uoči nastavka sezone, nogometaši Dinama odradit će u Rovinju.

    U Istri će aktualni hrvatski prvak i trenutačno vodeća momčad na prvoligaškoj ljestvici boraviti od 10. do 21. siječnja, a dogovorene su i tri pripremne utakmice tijekom tamošnjeg boravka.

    Dinamo će redom igrati protiv slovenskih prvoligaša. Protiv Olimpije 11. siječnja, potom će mu 16. u mjesecu suparnik biti Koper, dok će 19. siječnja Dinamo odmjeriti snage protiv Domžala.

    https://www.hntv.hr/vijesti/dinamo-na-zimskim-pripremama-igra-protiv-slovenaca
  • Krizy
    44.4k
    Na prozivci su se pojavili: Livaković, Zagorac, Horkaš, Čavlina, Moharrami, Štefulj, Ristovski, Ivanušec, Gojak, Andrić, Petković, Bočkaj, Lauritsen, Bulat, Franjić, Jurić, Milić, Baturina, Perić, Dilaver, Menalo i Čop.

    Zbog poštivanja epidemioloških mjera u narednim danima će se momčadi priključiti Ademi, Mišić, Tolić, Theophile, Šutalo i Špikić, dok Leovca i Moubandjea više nema u kombinacijama Željka Kopića.

    GK: Livaković, Zagorac, Horkaš, Čavlina
    RB: Ristovski, Moharrami
    LB: Bočkaj, Štefulj
    CB: Theophile, Šutalo, Lauritsen, Perić, Dilaver, Milić
    DM: Franjić, Bulat
    CM: Ademi, Mišić, Gojak, Baturina
    AM: Tolić
    RW: Ivanušec, Menalo
    LW: Oršić, Špikić
    CF: Petković, Jurić, Andrić
  • deda
    32.9k
    Samo 22 dana je lopta mirovala. Dečki su danas opet na terenu. Prijateljska protiv Olimpije. Vrijeme odigravanja: 14.30
    Lokacija: igralište Nk Rovinj.
    Utakmica je zatvorena za javnost.
    Prijenos na Youtube kanalu kluba i HNTV-u.
  • Krizy
    44.4k
    Dinamo - Olimpija Ljubljana
    3-5-2
    Zagorac - Theophile, Dilaver, Franjić - Špikić, Baturina, Ivanušec, Tomek, Bočkaj - Petković, Oršić

    Zamjene: Čavlina, Moharrami, Lauritsen, Perić, Milić, Bulat, Duvnjak, Gojak, Menalo, Jurić, Barišić

  • Keyser Soze
    10.2k
    Ima li ovog na HNTV-u?
  • Ludovic IX
    7.3k
    ja se nadam da će samo ova prva tekma bit složena ovako.. bez uigravanja prvog sastava. pripreme su kratke i po meni, treba uigrat prvi sastav a da oni ostali pokušaju izgurat nekog iz tog prvog sastava dobrom igrom i zalaganjem kad uđu

    tu prvenstveno mislim na obranu..koja nadam se nije prvi odabir
  • Ali
    2.2k
    Ovo do sada vidjeno , nismo pravi. Rekao bih da su "zmajceki" blizi golu od nas.
    Naravno prva pripremna nis ne znaci ali opet, i nespremni bi morali mi dominirati
  • Gelipter
    3.7k
    Meni se to čini ok zasad. Petkoviću je stalo vidi se. Gušt mi je vidjeti Bočkaja u plavom (žutom) dresu, a pogotovo njegove centaršuteve. KTC uspavan.
  • Captain America
    17.8k
    Petko nabrijan čak i za pripremnu. Konačno imamo upotrebljive centaršuteve s lijevog boka.
  • Navijač Dinama
    8.4k
    Petkovic da igra mali nogomet bio bi najbolji igrac u Hrvatskoj.
  • Majki2111
    3.3k
    Koje točno kvalitete ima Špikić? Ničme me ne impresionira... :meh:
  • Mališan
    1.8k
    Špikić među boljima zasad
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.