• Fićo1986
    973
    Koji komentari na pripremnu utakmicu kad su igrači u procesu najjačeg treninga...i jos dobimo 7:0....ovdje neki ljudi il nisu nikad puknuli loptu u zivotu ili su samo dežurni pljuvaci,dobro je kolega napisao,dajte se opustite,svake godine isto....ocemo ugasit klub jer smo samo 7:0 dobili? Boze dragi...
  • Mr Anderson
    5.4k
    Ujutro trening, popodne utakmica. Normalno da neće igrat protiv nekog jakog. Vidjelo se koliko druga postava jače grizla, no to je i očekivano.
  • Dinamosaur
    977
    Protiv Triglava iz Slo 2.lige:

    Halilović ko Ademi nekoć
    Kule ko Benzema
    Sučić nije samo @Krizyjev projekt
    Zivkovic moze i desno, anticipacija, brzina, duel, za jednog klinca svaka cast.

    Vidjet cemo bolje nakon Celja...
  • Ijayi Atiemwen
    550
    Pozdrav.
    Je subotnja utakmica s Celjem otvorena za publiku?
    Hvala,lp.
  • blue heart 72
    1.4k
    nije, koliko je meni poznato, kao ni ona protiv poljaka
  • i more je plavo
    891
    Zivkovic moze i desnoDinamosaur

    Po jucer vidjenom, samo protiv jacih protivnika gdje je segment obrane naglasen.
    Decko je odličan ali ipak mislim da je primarno stoper, i steta ga je gurati na beka gdje ce biti ok, ali ce i sebe i nas frustrirati centarsutom koji nije razvijao do sada.
  • Krizy
    36.5k
    Sučić nije samo Krizyjev projektDinamosaur

    Hahaha ma pratio sam ga u Zrinjskom, vjerovao sam odmah da će biti odličan. Baš mi je drago, sigurno da ima još prostora za napredak, baš vjerujem u njega.
  • wolfgang14
    1.1k
    Je subotnja utakmica s Celjem otvorena za publiku?Davide Tomicic

    je, koliko je meni poznato. To je zadnja utakmica koju će prenosit maxsport i dinamo+. Nakon toga igramo sa makedonijom i slaskom, te dvije neće biti dostupne nigdje
  • Mrvica
    3.3k
    Ne vjerujem da će biti otvorene za publiku, ali ima načina za pogledat tekmu na stadionu bez da preskače zid. :rofl: Skužit će najbolju poziciju kad dođe kod stadiona, a možda se i varam za to da nije otvorena. Bilo kako bilo može se pogledat uživo.
  • dzg717
    947
    Kako se zove tocno to di igramo pripremne, mozda bi u subotu želio probat pogledat tekmu :)

    Jel to gradski stadion Rovinj?
  • Taćini Serhio
    300
    Tekme su na gradskom stadionu u Rovinju,

    Kao i prošle pripreme zatvorene su za javnost, što znači da na tribine možete ući samo "preko veze" ako vas ufura netko od uposlenika kluba.

    Ja sam prošle godine imao sreće jer sam slučajno naletio na neke ljude koji su preko nekog iz kluba imali osiguran ulaz, pa sam ih zamolio da upadnemo s njima dva klinca i ja, bili su ful susretljivi i neizmjerno sam im zahvalan, redarima su rekli da smo kao svi skupa. Mojim klincima je to bilo kao da im je netko skinuo zvijezde s neba.

    U protivnom, osuđeni ste da se penjete na betonski zid, koji nije nizak, i preko njega gledate. To je OK ako ste sami, međutim vrlo opasno ukoliko ste sa djecom. Ima jedno brdašce prema pomoćnom igralištu sa kojega se isto teoretski može gledati, ali je tu uvijek gužva i ne može se puno ljudi natiskati.

    Ukoliko netko ima nekoga u klubu, ili eventualno neku kombinaciju za ući, ja bih volio sutra povesti klince i bio bih mu zahvalan do neba.

    Da se razumijemo unutra nije da nema nikoga, bude dosta ljudi, samo svi uđu na način na koji sam gore već napisao.
  • Sunja86
    1k
    Sutra ozbiljniji protivnik nadam se da ćemo vidjeti Hoxu a sumnjam da ce Ogiwara sutra dobiti priliku radi viroze i manjka treninga
  • dumitrumitu
    567
    Hoće li biti prijenos sutrašnje utakmice?
  • BornaPŽ1986
    1k
    Hoće li biti prijenos sutrašnje utakmice?dumitrumitu

    Da
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.