• Zagi
    7.8k
    Kakva oranica od terena. Sad upalio i prva misao mi je “samo da se netko ne polomi”.Klenx

    Se sjeća tko priprema pod Kopićem kada je strana kod klupa bila doslovno klizalište. Jadni Pero je bio više na dupetu nego na nogama...
  • blue heart 72
    1.7k
    Rezultatima na pripremama ne dajem preveliku pažnju. Neki moj dojam ovog poluvremena. Čini mi se da smo čak i dosta rastrčani, s obzirom da je početak priprema bez obzira na (ne)kvalitetu protivnika. Oduvijek se govorilo da ti se kroz utakmice vrati ono kakav si na treninzima. Dok je kod nekih prisutna velika doza nonšalancije, kod Ademija i pogotovo KTC-a se vidi kako idu u duele. Jednostavno, nema labavo. Ajde da vidimo kaj nam bu donesel drugi polčas
  • Nino Bule
    13.8k
    Kaneko :love:
  • plavac173
    2.6k
    Da vidimo Rukavinu Gabrijela
  • Maksim Maksimirski
    5.6k
    Dečki su ujutro imali trening (a treninzi pod Jakirom su jakog intenziteta) i ova utakmica samo služi da se igrači malo zajebavaju i da im ne bude dosadno samo trenirati. I odabir protivnika to govori jer da se željelo vidjeti gdje smo ne bi imali trening ujutro a protivnik bi bio neki mađarski ili poljski prvoligaš.

    Jedine dvije ozbiljne utakmice koje će Dinamo imati su zadnje dvije i obje će biti zatvorene za javnost. Tada pretpostavljam neće biti trening ujutro pa utakmica u 2 nego će taj dan samo igrati utakmicu. Vidim da se spominje kompliciranje u završnici...to je zajebancija u završnici, rugaju se kao da igraju sa djecom, možda u nastavku pokušaju i guzicom zabiti gol. Ne treba misliti da će takvi biti i u ozbiljnim utakmicama i ne treba ovu utakmicu shvaćati kao model igre Dinama u prvenstvu.

    Ja se više pitam zašto su pripreme u Rovinju jer travnjak nije baš tepih. Mogao se i bolji teren naći.
  • mali M
    5.2k
    Ne kužim pojedince ko Mali M i slične. Jeli itko kao nogometaš prošao koje pripreme ili jeli itko od vas ozbiljnije pratio pripreme kojeg europskog kluba? Ili pripreme Dinama kod ranijih trenera? Ja ne mogu vjerovati što se ovdje piše.Mr Anderson

    lepi, ja sam se ovdje najviše zapleo u priču sa vas dvoje, a ne sa klubom. Briješ previše. Slijedi nam fakat bitno proljeće a mi se tu pimplamo bezveze... zašto nebi mogao reć da mi nemaju smisla ovakve utakmice? ili bilo tko drugi? Prošao sam dovoljno nogometnih priprema da mogu reć da je ovo u rangu kakve sam ja imao.. bezvezne niželigaške...
  • wolfgang14
    1.6k
    E moj rukavina
  • plavac173
    2.6k
    @Ban Malo je falilo da ne zabije gol sa pola metra, bit ce bolje.
  • dzg717
    1k
    Andy vodi malog u hajduk
  • doubletrouble
    1.2k
    Rukavina :rofl:
  • Mihaljević
    10k
    LA Galaxy blokirao Baru upravo
  • dumitrumitu
    1.3k
    Ima potencijala biti na razini Sivonjića.
  • Mr Anderson
    8.3k

    Mileni, nitko ne brani da pišeš i kažeš što misliš ko ni meni. A ja kažem da lupetaš bezveze.
  • Krizy
    44.1k
    Marin je Pele za Rukavinu.
  • plavac173
    2.6k
    Nisam ni ja njegov fan al aj ovo se svakom moze desiti :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.