ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • Scout Služba - Igrači koje bi željeli gledati u Dinamu
    Sporiji od Perića? Nadam se da si u krivu
  • dZG - Članstvo & Godišnje ulaznice
    Koliko je prodano ukupno godišnjih prošle godine?
  • 1.HNL 2024./2025.
    Bome papreno, ali ajde bar imaju 50% popusta za mlađe od 16
  • Transferi - rasprave
    AGČ je igrao HNL u Sučićevim godinama i ja ga se zbilja ne sjećam po nekoj spektakularnoj igri. Ne hejtam ga, zbilja, samo bi mi bilo žao da na račun njegovog dolaska Sučić, Vrbančić, Stojković i Kačavenda čekaju priliku, a da ne kažem da je i Rog tu koji fizički sve ove zajedno pojede kad je zdrav
  • Transferi - rasprave
    Sučić je meni osobno puno bolji igrač od AGČ, njegova dodavanja i ulazak u prostor su na top razini. To što je mlađi je problem samo iz perspektive iskustva - tu je Gnezda Čerin u velikoj prednosti. Ne bih nikad dao 3 milje za njega, a Petra stavio na klupu, radije bih žrtvovao jednu sezonu i izgradio pravog potentnog veznjaka kojeg već imamo pod ugovorom
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    ↪Droljo
    djelomično si u pravu i ja isto vjerujem da Broz još može, ALI mora se vratiti igrat ozbiljan nogomet u Europu
  • dZG - Financijska Situacija Kluba
    ↪Papastrumf
    jedno pitanje u vezi ovoga - tko ima pravo na punu informaciju? Odnosno, smijemo li mi kao članovi kluba znati za potencijalne "kosture iz ormara" ako forenzika to identificira?
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Vičkica Ivanović
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Ne znam jel ovo bio Zlatko Dalić ili Zlatko Sudac...
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    ↪Paggini
    ovo je fakat malo bolesno
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Čovjek je doslovno rekao da će senatori igrati dok to ONI budu htjeli :gasp: Malo se razišao s realnošću, nadam se da slušaju i njegovi apologeti ovdje na forumu
  • Transferi - rasprave
    DNK bi bio bolji izbor u ovom kontekstu :lol:
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Znači Baturina još 4 godine ne bu igrao za repku, a i Sučić i Majer bi si mogli naći klub gdje će ih stavit na krilo
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    ↪Doktor Kunić
    točno to
  • Kolekcionarstvo
    ↪Mrvica
    pošto? :grin:
Home » miro
More Comments

miro

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo