Hrvatska nogometna reprezentacija Prosli, ispali, svejedno nam je. Ovo je nula od igre, nula od plana, ičega. Nemaju Kova i Luka šta radit na terenu više od pola sata kraj Baturine i Petra Sučića. Čak bih rekao Kova još kako tako, ali Modric je zbilja za penziju. Šteta što nisu završili priču u Kataru. I da, Luka Stojković je za pola igrača na popisu Pele, a Mišić je za sve vezne Redondo