Comments

  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    Ekvador je po onome što sam vidio jedna od najboljih ekipa ovog SP, a vjerojatno će ispast isto kao i npr Češka koja ne bi Hajduk dobila
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Prosli, ispali, svejedno nam je. Ovo je nula od igre, nula od plana, ičega. Nemaju Kova i Luka šta radit na terenu više od pola sata kraj Baturine i Petra Sučića. Čak bih rekao Kova još kako tako, ali Modric je zbilja za penziju. Šteta što nisu završili priču u Kataru. I da, Luka Stojković je za pola igrača na popisu Pele, a Mišić je za sve vezne Redondo
  • C. Ronaldo ili Messi
    Pela, Maradona, Ronaldihno, to su imena zbog kojih je nogomet iznad svih ostalih sportova i igara

    Messi je najbolji svih vremena, ali ja bih uvijek rađe gledao ove gore navedene
    Cristiano je mašina i ima brojke koje mu ne možeš osporti, ali meni nije u prvih 10
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    nema vecih cigana od argentinaca, da Romi naprave repku bili bi gospoda za ove
  • Novi "Stadion Zagreb" (Kranjčevićeva ul.)
    Kako ćemo se u to vrijeme boriti za osminu finala LP, predložio bih ipak da stadion otvore NK Zagreb i Dinamo II u nekoj prijateljskoj
  • Grad Zagreb
    Morat ce ih izgleda i grad natjerat na neke poteze, npr. most preko Save na Blato i izgradnja Nove djecje bolnice
  • 1.HNL 2026./2027.
    Turudic je unutra, bit ce nesto od te price sigurno
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    bome suci na ovom prvenstvu jako dobri
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    kakav je ovo izgovor prezimena, Vela izgovara bosanska prezimena kao da su crnogorci
  • Transferi - rasprave
    nisam nešto oduševljen, ali valjda to gleda netko s boljim nogometnim očima od mene
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Nije svaka ekipa Panama. To mozes njima 90 minuta.Logistika

    ja se bojim da cemo u utorak skuzit da ovo nije uopce tocno - ne znaci da ih necemo dobit, ali da cemo im se presetavat, nema sanse
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Imamo mi još kaj za pokazati na ovom prvenstvu, ako budemo motivirani i koncentrirani, ali najviše od svega želim da nas u Ligu nacija povede netko drugi i da se senatori napokon oproste
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Stojke bi bio baš odličan izbor s klupe za ovakvu utakmicu. Nadam se da ce protiv Paname i Gane biti i Kramaric i Baturina unutra, a P.Sučić i Kova u vezi iza
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    ja sam cak pozitivno iznenađen, ako budemo ovako igrali u nastavku, mogli bi neku osminu finala mozda

    ali, Luka Modric ne moze vise i to se sad vec jasno vidi

    da je pameti i da je stavit ego postrani, on bi trebao ulazit s klupe

    Petar Sučić i Marco Pašalić meni top, Marco mora igrat u prvoj i mi moramo igrat s 4 iza
  • Transferi - rasprave
    Moramo riješiti golmana, nema se tu vremena za natezat s Fenerom