Cuze i menalo sigurno nisu na malim placama u dinamu a nemaju nikakvu buducnost, pitanje je koliko mozemo dobiti za njih a da nisu neke posudbe s pravom otkupa, po meni ok ponuda.
Moharrami me najvise razocarao, toliko prostora i prilika prvo poluvrijeme on jedan upotrebljiv centarsut ili povratnu nije poslao, od ljube nisam ni ocekivao nije bek i los je i on bio u ofanzivnom dijelu, ali da ti je citav zivot karijera istrcat naprijed i ubacit i moharrami to ne moze ...
Imali 70%+ posjeda prov pol, ne znam kakvo ovo veze ima s time kakav je biscan trener jer posjed nismo prepustili i pritiskali smo, ekipa nam je ispuhana i kratka i uvijek padamo u drugom pol (istra, dva sibenika,itd.). Najveci minus danas je ljubicic na beku.
Pa kaj da napisem covjeku koji pise da bi biscan trebao ici pljugat tomasu i da on moze sa 100kg zamjenit baturinu, nemam problema da netko kritizira i biscana i baturinu al kad netko pise kao klaun reci cu mu da je klaun pa nek pređe na facebook i tamo se klaunizira