• deda
    32.7k
    Ćuže zabio i danas za pobjedu Zrinje
  • Nousername
    664
    Sad se bas vidi sta je i kakav je Cacic.Cudi me da uopce ranije nije dobio otkaz
  • Nino Bule
    13.8k
    Mali katinic za germanijak dao intervju, osim sto on ostaje kaze da je cuo da ce doci jos dinamovih juniora u bravo, ali ne zna nista konkretno.
    Po meni bi to bio odlican korak za brkljacu i sakotu ako bi bili garantirani starteri ko katinic
  • SAS1987
    14.7k
    Treba i mudro odabrati klub u koji cemo posuditi Barisica. Bartola, ne Mirka.
  • Fanboy
    2.6k


    Gdje ćemo posuditi Mirka ?

    Dajemo Mirka+Jankovića za novog napadača...
  • Nino Bule
    13.8k

    Ja se nadam da ce domzale prodat onog kovacevica i stavit bartola u prvu
  • Imamo Dinamo
    3.7k

    Ja mislim da su Brkljača može naći mjesto u nekoj Gorici, Slavenu ili Lokomotivi, a ne u SNL
  • BBBaranja
    2.5k
    Mirko Mumija bi bio dobro pojačanje za egipatski Pyramids..
  • Nino Bule
    13.8k

    Ne moze jer nitko nece startat tuđeg igraca i razvijat, treba biti garantiran starter, bolje to u bravu nego rotacija u slavenu ili gorici, jos nemamo nijedan dobar primjer takve posudbe u zadnjih par godina izuzev sutala, svi ostali su grijali klupu
  • The Undertaker
    5.4k
    Janković i Marin su imali solidnu minutažu, Kulenović također. Koliko su je iskoristili je drugi par rukava.
  • BBB Mataa998
    1.8k

    Sam si naveo dobar primjer Josipa Sutala. Hoce,itekako ce igrati i razvijati tudjeg igraca ali samo onda kada on pravi razliku i donosi kvalitetu. I to je posteno,ako jedan igrac sa 18-20 godina ne donosi kvalitetu ekipama iz donjeg dijela 1.HNL onda vrlo vjerojatno on nije igrac za nas.
  • Imamo Dinamo
    3.7k

    Kulenovic, Marin, Jankovic svi igraju u svojim klubovima

    Juric je recimo dobio priliku u Gorici ali ju nije iskoristio

    Barisic je imao u Istri 3 utakmice za redom sa oko 80min po utakmici, poslije toga na klupi. Ne može se reći da ga nisu htjeli startat, nego im se nije pokazao a netko mu je drugi uletio na mjesto jer se on nije pokazao.

    Može se igrati na posudbi u HNL ako si dovoljno kvalitetan za to. Također od prošle sezone dobar primjer je i Marin koji je kod Rosasa igrao vrhunski na 10
  • Efes Pilsen
    8.4k
    Tesko je procijenit gdje ce igrac dobit pravu priliku bez cvrstog dogovora klubova. Mislim da ce se u buducnosti sve vise posudivat s nekim postotkom transfera, oko 10%.
    Mislim, mozes cekat kraj prijelaznog roka pa vidjet gdje su kadrovske rupe najvece i na osnovu toga posudivat, a onda jbg igrac bez priprema s klubom opet nije dobro..
  • Nino Bule
    13.8k
    Marin, jankovic i kulenovic nemaju 18/19 godina i 0 minuta seniorskog iskustva, nadam se da vam je jasno da su to igraci koji vec nesto konkretno donese u seniorskom nogometu, realnija usporedba su filip brekalo, saranic, barisic u istri (sjednut je na klupu jer su doveli bakrara i boultama koji su njihovi), pa hajdukovi krolo, cubelic, itd koji nisu skupili 500 minuta skupa na posudbama.

    To da se nisu nametnuli u donjem domu hnl-a mi je isto promasena teza jer bi se mnogi od njih mozda i nametnuli da su njihovi igraci, ali buduci da su posuđeni rađe guraju svoje koji nisu nuzno bolji, dovoljan je primjer ante crnac koji je guran jer je potpiso za slaven i proigro, ili masa lokomotivinih (smakaj mi pada na pamet) koje se trpi a da su na posudbi ne bi ih se trpilo da bi netko drugi ubiro plodove, sto je sasvim logicno.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.