Za razliku od vecine ljubitelja modre boje on je barem bio na stadionu i podrzao klub. — bluepower86
Imali smo priliku iz prve ruke vidjet kako voli i podrzava klub dok je bio zaposlen u njemu, mozemo mi i bez takvog "podrzavanja" di je bitan samo osobni interes. Nek kupi kartu i gledat utakmice ali nema sta raditi u lozi sa upravom. Izgleda da uopce nije bio u lozi sa upravom ako je uopce bio na utakmici tako da svakako trosimo tipkovnice bezveze
Dobro to klapa pod biscanom za sad, opet bez primljenog gola, malo raspolozeniji prema naprijed, rukavina pokazao da tu ima nesto i da mu treba dati sansu ili naci posdubu di ce igrat