Comments

  • Igrači Dinama na posudbi u drugim klubovima

    Ukljucio se u drugom poluvremenu, dosta siromasna utakmica tako da nije bilo puno za vidjet, izasao je u 75toj min. Ova 9tka kovacevic je isto igrao tako da sa dvije spice igraju, volio bi ga vidjet ko samu spicu da mogu neke ozbiljne zakljucke davat.
  • Igrači Dinama na posudbi u drugim klubovima
    Ima li stream da bacim pogled kako igra

    edit: nista, nasao
  • Igrači Dinama na posudbi u drugim klubovima
    Tomek u prvoj za dubravu, a brkljaca ni u zapisniku, vrlo moguce da ce bit sutra u zapisniku za sibenik jer ce spustat druge u juniore za ponedjeljak i derbi
  • Zanimljivosti & Aktualnosti iz Svijeta Nogometa
    Rangers celtic 5. minuta vodi rangers, inace utakmica krenula eksplozivno
  • 1.HNL - 34.kolo - Dinamo Zagreb- Šibenik - 14.05.2023. 19:10h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Pala tema u zaborav, nadam se topicu i petkovicu od prve, bilo bi dobro probat i maura perkovica na lijevom stoperu.
  • Transferi - rasprave
    Dzaba upozorenja prije 2 tjedna da je suludo pisat tirade o klubu,upravi,igracu na temelju medijskih spekulacija, ali uvijek isto, ko muhe na govna idu clanovi zone novi clanak o kebabsporu koji za 500 tisuca eura odstete i 100k eura vecu placu dovode sve najbolje igrace dinama.
  • Bivši Igrači & Treneri

    Znam ljude u danskoj rade ko pomocni kuhari i skladistari i zive sasvim korektno, ok za auto je zajeban uvoz, ali osim toga nije danska bas 2x skuplja, vjerovatno se nije dobro informiro i prepo se kad je vidio određene troskove i mislio da ga to ocekuje na svemu.
  • Futsal Dinamo 2022/23

    Pa pomjerit ce se termin valjda
  • Futsal Dinamo 2022/23
    Da, valjda je zaboravio na komentatorsku nepristranost, pa je odbrojavao zadnjih par minutaSan Lorenzo

    Ovaj put je komentirao za youtube kanal futsal dinama, sumnjam da bi tako odbrojavao da komentira na maxsportu.
  • Transferi - rasprave

    Ako ode ivanusec moze kacavenda i na lijevo krilo pa onda baturina i on izmjenjuju mjesta za vrijeme utakmice ko sad ivanusec i martin, mislim da ce ovo ljeto biti najeftiniji zbog ozljede i jer jos uvijek hvata formu, ako ikad mislimo kupit kacavendu onda je to sad
  • Transferi - rasprave
    Instant pojacanje ne bi bio ali pod biscanom u u21 je uvijek izgledao jebeno, bas igrac koji mi je iskakao i govorio sam da ga treba dovest
  • Prijedlozi - Kritike - Pohvale
    Bilo je i prije novih zbog kojih mi dođe trazit ignore opciju pa sad nakon malo "forumskog odgoja" rado procitam sta napisu. Naravno s vise korisnika vise je i takvih, to je sve normalno
  • Grad Zagreb
    Danas di god sam prosao gradom primjetio sam da kose, jel moguce da gradska firma radi na principu svercamo se dok nas mediji ne pocnu gazit pa onda krenemo radit
  • Transferi - rasprave

    Sta ako petko odbije potpisat novi ugovor i ode besplatno sljedece ljeto
  • Transferi - rasprave
    Po meni neki tomori ili tammy abraham tip kupnje/posudbe s pravom otkupa di postoji realna buyback opcija maticnog kluba je korektno za obe strane