Trabzon bi mogao raskinuti ugovor s Orsicem — BornaPŽ1986
Ja imam osjećaj da Petko fakat ide u Tursku nakon Astane...Predugo se taj trač vuče... — Hrc-Vg
To je previše novaca — Droljo
DALEKO najbolji igrač u HNL-u bio cIjelu ovu 2023 — miro
Pise da se vraca mamic...koja sotona od novinara....mislim preko skuopstinara....taj bas mrzi dinamo, vidi se iz aviona! — Orc123
Ide li ko dočekat Japanca večeras na aerodrom? — superSantos
