• Transferi - rasprave
    Satriano je odabrao Montpellier uskoro ide i objava ništa od njegaPatrik11
    Nit mi trebamo plakat za njim, nit je on lud ako odabere bolju plaću, izlog, ligu i stadion.
  • Upravljačka Tijela | Predsjednik | Uprava | NO
    od kluba uzeo pozajmicu koju nije vratio u ugovorenom roku te je Klub podnio tužbu, dobio spor i u tijeku je ovršni postupak.

    Odlična referenca za mjesto novog direktora svega i svačega u klubu.

    Je li on bio neki funkcioner u Lokomotivi prije 10-ak godina?
  • Transferi - rasprave
    neki dan pročitao da Žaper traži od Osijeka da ga se pusti u Split.Sajla
    Takve ne želim u dinamu.
  • DRES Dinama - nekada, sada i ubuduće
    Kraj njih po pričama Legea izgleda kao Adidas.Captain America
    Da su imali problema s kvalitetom to je dokazano, ali sponzor su jakim eu klubovima i nadam se da će sve bit ok kad pređemo njima.
    Legea je ipak za petoligaše.
    Drago mi je da smo još godinu dana u adidasu i nadam se da će barem jedan novi dres bit brutalan i vrijedan kupnje.
  • DRES Dinama - nekada, sada i ubuduće
    U vezi Castorea.
    Genoa je raskinula ugovor nakon godinu dana s njima zbog zabrinutosti oko kvalitete i isporuke proizvoda.
  • DRES Dinama - nekada, sada i ubuduće

    U istom odjeljku je grb Bayerna tako da to definitivno nije prava podjela.

    neke grbove ni ne prepoznajemNeki tip
    A ja mislio da ja donekle površno pratim nogomet jer ne gledam druge utakmice osim dinamovih.
  • Transferi - rasprave
    debilizam o zadržavanju glavnih igrača do 15.08 je smiješno uopće komentirati. Ako to stvarno misle raditi nek se ubiju kolektivno.marcio amoroso
    To je zapravo jako dobra vijest za dinamo.
    Nikog ovdje ne bi iznenadilo da su nam zvijezde već otišle, a s ovime smo sigurni da možemo računati na trofej, maksimalno dobar start u Hnl-u i nadamo se playoff LP.

    Iza 15.8. sada zainteresiranim klubovima možda naši igrači tad više neće biti zanimljivi, a većina će do tad napuniti kadrove.

    Također, ulaskom u playoff ili LP možda i uprava ili igrači odustanu od transfera.
  • Dinamo Zagreb 2023./2024. - O svemu pomalo
    Priča se o dovođenju 2-3 igrača (ne tako dovno se spominjalo 5-8), a istovremeno i o prodaji najboljeg što imamo kojekakvim Turcima i Nizozemcima...

    Nimalo mi se ne sviđa ovo s Ivanušecom, pristajanje i na nižu cifru odštete da se ide na ruku igraču koji igra krilo u prvoj postavi repke.

    Dovodi se napadača Empolija koji je u 31 tekmi zabio čak 2 gola da valjda zamijeni odlazak napadača Hrvatske koji trpa Brazilu i Nizozemskoj...
    Možda je baš pojačanje, ali statistika ne blista.

    "Tek" je 8.7. i ništa još nije ni odrađeno, ali ne izgleda mi obećavajuće cijela ova priča. Očekivali smo jači dinamo, ali ništa ne govori da će to tako biti, naprotiv.
  • 1.HNL 2023./2024.
    Vjerojatno sastav za Superkupblackbully
    Sigurno, to im je sastav, dinamo ih po tome mora sastavit i rastavit već u prvom poluvremenu!
  • Dinamo Zagreb 2023./2024. - O svemu pomalo
    Trofej na svom terenu se jednostavno mora osvojit, posebno jer su ovi bez Livaje po svemu dosta loši, uostalom bez njega su dobili samo nekog niželigaša u kupu...

    U ligaškoj ih je isto važno dobit da se odmah malo odlijepimo i stvorimo si dobru atmosferu za početak sezone, dok bi se njima onda stvorio problem ako (bez odgoda tekmi zbog Europe) kiksaju protiv Rijeke ili Osijeka.
  • 1.HNL 2023./2024.
    Kaže GabelićCaptain America
    Ko je on?


    Evo pravih informacija oko Perišića:

    "Euforija oko dolaska Ivana Perišića i dalje traje. Iako je neutemeljena. I to potpuno. Barem što se tiče bliže budućnosti.

    Stoga, eto, ostavljamo neki mini-promil otvoren za zadnje dane ljetnog prijelaznog roka. To također nije realno, al imamo pravo sanjati. Sljedeća zima je već neka druga priča. Stoga je važno dobro startati i držati korak s Dinamom, pa onda pokušati u drugom dijelu ubaciti u višu brzinu. Dakle, idemo držati korak na vrhu, a onda bitno pojačani krenuti u finiš prvenstva."
  • 1.HNL 2023./2024.
    Sparta je u suvlasništvu milijardera ujedno i direktora West Hama tako da ne stoje ni oni loše s lovom, te su trenutni prvaci sa ekipom koja nije slabija od Slavijine po mom mišljenju.dZg1986
    8 godina nisu bili prvaci Češke i sad su to sretno uspjeli uz isti broj bodova kao Slavia.
    Prije 15 godina smo ih izbacili i mislim da otad nisu relevantni u Europi, toliko o tome da su nam oni konkurencija.

    dolazak Perišića osim masivne euforije povukao i još kojeg kapitalcastriko
    Kao što bi im kapitalce donio i prolazak u europske skupine za što neki sa zone i navijaju. :roll:
    Jer kao onda će bit slabiji u Hnl-u hahaha.
  • 1.HNL 2023./2024.
    Nama je konkurencija RBS, Sparta itd...The Undertaker
    Vjerojatno si mislio na Slaviju (podigla ih kineska lova).
  • dZG - Članstvo & Godišnje ulaznice
    moras imati razlog za ovakvo poskupljenje i moras ga jasno komunicirati prema van, nije to 5-10% u skladu s inflacijom - to je 50-100%Bosskovitz
    Kod opće inflacije ne dižeš cijene ulaznica uopće, naprotiv.

    Prosječna popunjenost ovog kapaciteta na Hnl-u nam je mislim 20%.
    Je li onda opravdano povećanje pojedinačnih cijena ulaznica za Hnl?

    Pitanje je offtopick, prebacite ako treba.
  • 1.HNL 2023./2024.
    ovo je puno zanimljivije pojačanje...
    U ‘elitnu skupinu’ ušli su Mateo Erceg (Benkovac), Ante Terzić (Podstrana) i Jakov Titlić (Potravlje-Hrvace), dok je iz iste ispao Tihomir Pejin.

    Zanimljivo je ovo bas , 3 sudca udju u elitnu skupinu i svi gle cuda, na 50km od Splita...
    Plava Slavonija
    Vrijedi zabilježiti i upamtiti ako zatreba.