Comments

  • dZG - Članstvo & Godišnje ulaznice
    Vjerujem da će spustiti cijene za ligaške tekme, ovdje se ipak radi o superkupu.Gražvydas Mikulėnas
    Nema baš nikakve razlike između tekme superkupa i one iduće u 1.kolu.
  • Transferi - rasprave
    Ja kad vidim izjavu Kramarića smuči mi se život.marcio amoroso
    Daj da ju i mi vidimo.



    Koji bi se nas igrac odrekao tolikih para radi nas?

    Nijedan

    I na tome im zavidim
    Olmic
    Ja ne, to samo govori o njima (igračima), kao i o našim navijačima koji slave igrače.
  • 1.HNL 2023./2024.
    Bit će dobro ako ne prodaju Livija i Petka dok ovi ne potpišu Perišića.
    Mislim da je njima cilj da on zaigra već u superkupu, Jakobušić više od svega želi trofeje.

    Ako uprava sad požuri s prodajom to je vrlo glup potez.
  • Stadion Maksimir
    Maksimir proglašen građevinom od nacionalnog interesa.Zagabria
    Namjena - rušenje do temelja.
  • Ulaznice - aktualno
    Kako je bilo za pretpostavit, poskupile su cijene pojedinačnih ulaznica.
    Očekivao sam oba rasprodana derbija na otvaranju sezone, nažalost izgleda da to nećemo vidjet.
  • Nogometni dresovi
    Roma novi...Crusades1986
    Prvi dres, stari grb kluba.
  • 1.HNL 2023./2024.
    LB: ČabrajaKrizy
    Kad je Rijeka dovela Čabraju mislio sam da su doveli trenera Lokomotive, a taj igrač bio i u dinamu...
  • 1.HNL 2023./2024.
    Magarad (prva postava bez prazna glava) na pol gubi 1:0 od MTK.
    MTK se prošle sezone natjecao u 2. mađarskoj ligi.

    Nadam se da naši ne gledaju ovo jer ikakav pritisak oko pojačanja naglo pada.
    Zagi
    Ne trebamo pojačat ekipu zbog Hajduka, nego zbog sebe i Europe.

    Inače, u prvih 11 Hajduka na prijateljskoj u Ljubljani nijedan rođen u Dalmaciji.
    Kad se sjetim njihovih poruka prije 13 godina o Bosancima i "di su naša dica?!"
  • Dinamo Zagreb 2023./2024. - O svemu pomalo
    Osobno sam prognozirao malo manje od 4k prodanih što je pad od cca 25% u odnosu na prošlu godinu (kojoj sam bio blizu u 30 ulaznica), uz pretpostavku da će cijena za zapad znatno utjecati na prodaju, kao i ukidanje prodaje za sjever i zapad gore.Neki tip
    Podržavam odluku kluba da se sezonske ulaznice opet mogu kupiti samo za donje etaže (još jedan razlog zašto su sada skuplje).

    Nove više cijene pojedinačnih ulaznica će sigurno utjecati na broj kupljenih sezonskih.

    Jednostavnom računicom dođeš do toga da se po toj novoj cijeni pojedinačne ulaznice opet (kao i uvijek) najbolje isplati kupiti sezonsku.

    Ovo je novo poskupljenje sezonskih, ali poskupljuju i pojedinačne na iznose kao nikad do sad (Rudeš za 52 kn sjever dolje?) i računica je jasna...

    Miran si, imaš siguran upad na svaku tekmu, nemaš posla s kupnjom za svaku tekmu, printanjem ili padanjem servera (za neke i čekanjem u redovima).

    Dođoh, uđoh, pobijedih.

    Samo da se nastavi s praksom da na većini utakmica budu otvorena sva 4 kentaura za sjever dolje i da se gornje tribine otvaraju samo po potrebi.
  • Grad Zagreb
    Najavljena je nova obnova cesta:

    -najavio da će Grad asfaltirati velike prometnice, pa će zatvorena biti Ulica Ljudevita Posavskog na istoku grada, velika i važna cesta kojoj je potrebna sanacija te je zamolio građane za razumijevanje.

    Također će se asfaltirati još niz cesta u Zagrebu - Svetice, u Novom Zagrebu, dio Ulice grada Vukovara.
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    Ovi Turci me toliko nerviraju da jedva čekam da Bjelica dobije pedalu tamo i više ne moram nailazit na turske vijesti o transferima dinamovaca.
    Neviđeno koliko su dosadni i oni i naši mediji koji prenose te lažove.
  • Dinamo Zagreb 2023./2024. - O svemu pomalo
    Imali smo zimsku pauzu u kojoj je bivša uprava skupa s trenerom dopustila odlazak velikog broja igrača.
    Sada je nova uprava i novi trener i svi oni zapravo imaju i dodatni pritisak od dijela navijača i novinara da ne pada kvaliteta (i kvantiteta) momčadi, a naravno da svi itekako želimo još jači dinamo koji se izbacivanjem mamića iz kluba oslobađa tereta i ide stepenicu više (na svim razinama).

    Lijepo je vidjet vodeći gol Emrelija u prijateljskoj i da je krenuo prvih 11 (skoro svi koje očekujemo da počnu superkup) nakon Čačićeve metle.
    Meni je top igrač još od videa kojim ga je dinamo predstavio kao novo pojačanje, a i prezentacijama u dinamovom dresu.
  • Grad Zagreb
    Promet u Zagrebu je neodrživ.
  • DRES Dinama - nekada, sada i ubuduće
    Sam ja jedini ovdje kojem se ne sviđa uskraćivanje grba za šahovnicu jer uvijek mi je i bila poanta taj kontrast crvenog i plavog kojeg možeš i izdaleka vidjet.Bruh
    Neki dan sam se zapitao kako još nitko nije spomenuo izostak šahovnice na skici dresa.

    Potrebno je pogledati povijest i tradiciju dinama da bi se shvatilo njegovu veličinu.

    Kad smo kod toga da se dijelu navijača na "izostavljanje šahovnice" odmah diže kosa na glavi, znam da nije isto, ali Roma je primjer kluba koji godinama na dresovima koristi različite grbove iz svoje povijesti.
    Dapače, na novom adidasovom prvom dresu im je stari grb!

    Po novome Romi se priključio i Lyon, također u adidasu.
    Sad to radi i jedna Barcelona s Nikeom.
  • NOSTALGIJA - Povijest, Stare Slike, Snimke & Uspomene
    Ajax - Dinamo. Nisam siguran što piše na transparentu ispred BBB. Zna tko?SAS1987
    Pisalo je merda na poruci, iako se M ne vidi dobro iz ovog kuta.