• 1.HNL - 24.kolo - Dinamo Zagreb - Rijeka - 25.02.2024. - 15:00, Stadion Maksimir, Zagreb
    Misliš li na jednostavne proširene rečenice ili baš na složene rečenice?ksapi

    Daj citaj s razumijevanjem.
    Ja ne tvrdim da je navijanje bilo lose zbog toga. Nego samo govorim ocitu stvar. Ako ides nesto izgovoriti na megafon, onda te cuje samo onaj dio ljudi gdje je usmjeren megafon.
    Ako potices ekipu, navijas se, deres onda je to nebitno. Ali kada recimo prije pocetka utakmice govoriš ljudima upute, onda te ti ljudi ne cuju kada se na pola recenice okrenes u drugu stranu.
    Kada ides govoriti recenicu, jedan dio cuje ovo: 'ne dirajte papirice, ostanite na svojim mjestima, koreo ........'
    Dok drugi dio cuje samo ovo ' .....grafija ce se dignuti u 20oj minute, i ostanite na svojim mjestima do tada'

    Razumijes sada?

    Btw nisam ni skuzio da je crko razglas u drugom poluvremenu. Nije da ne cujes ostatak tribine pa da ne znas sta treba navijati.
  • 1.HNL - 24.kolo - Dinamo Zagreb - Rijeka - 25.02.2024. - 15:00, Stadion Maksimir, Zagreb
    Glavni na stangi (vecina zna tko je on) SIGURNO zna zakaj se okrece sa megafonom malo na jednu malo na drugu stranu.NitkoBitan

    Drugo je dok se dere i potice druge, ali kada izgovara pune recenice, objasnjava nekome, onda to treba izgovoriti sve dok je usmjeren u jednu stranu.
  • 1.HNL - 24.kolo - Dinamo Zagreb - Rijeka - 25.02.2024. - 15:00, Stadion Maksimir, Zagreb
    Pa dobro jutro :lol:

    Crklo ozvucenje kao na Betisu. Jasno da je bilo ozvucenja da bi navijanje bilo bolje.
    NitkoBitan

    Na Betisu je crklo glavno ozvucenje, pa mikrofon nije radio. Ovu tekmu je mirkofon radio, i u pocetku se pricalo preko razglasa.

    Vjerujem da je kolega mislio na nekoga od ostale dvojice na stangama sa strane.

    Jbg megafon je takav da ak se prica u njega, treba mirovati. Dzabe ti pricas ako ga okreces malo na jednu, malo na drugu stranu. Onda cujes samo dok je usmjeren prema tebi.
  • Arbër Hoxha #11
    Ali ono sto me jako nervira jest njegova sporost kod predaje lopte.
    Covjek otrci, prode igraca, prode u duelu i sve super napravi i onda stane na loptu.
    Baturin sam, Misic sam, Perkovic sam, a on stane. I za tu sekundu dvije svi ostali su vec pokriveni inema kome dodati, ili doda nekome ko ima flaster na sebi i opet igra staje.

    Protiv Betisa je to izgledalo drugacije, puno vise dodavanja iz prve i puno brza tranzicija.
    Cak ni ne vjerujem jer je Betis imao posjed pa nam je to odgovralo, nego vise mislim da su oni znali da je to jedina sansa da ih se izbaci iz postavljene obrane.

    Zasto to ne radimo protiv HNL ekipa to stvarno ne znam. Ali nama treba brzi protok lopte u napadu.
    Pocevsi od Hoxhe, pa do Baturine, Misica i mozda ponajvise Petkovica. Petkovic najvise 'carini' loptu (uzasno me zivcira taj izraz), i dok izpimpla po lotpi protivnici budu postavljeni i onda ne mozemo probiti bunker.
    Petko je igrac koji moze jednom loptom izbaciti par igraca i preusmjeriti igru, sjetimo se samo gola protiv Rijeke na Maksimiru prvu utakmicu. Takve poteze vise ne radi.

    Dok za Petka mislim da je to zato jer je to trenerov potpis (a dokazao je da moze bitii grac sa minimalnim dodirima lopte), za Hoxhu mislim da se previse zabija i ne dize glavu sa lopte, pa imam dojam da dok je u driblingu nije svjestan gdje su mu suigraci.
  • 1.HNL - 24.kolo - Dinamo Zagreb - Rijeka - 25.02.2024. - 15:00, Stadion Maksimir, Zagreb
    Pošto bi sutra trebale biti dvije koreografije (ako sam dobro pohvatao), preporucam uci na stadion sto prije i gore popiti pivicu i cekati tekmu :)
  • 1.HNL 2023./2024.
    Ako nas je ova sezona icemu naucila, to je da ne upisujemo bodove iz zaostalih utakmica unaprijed!
  • 1.HNL 2023./2024.
    I jel si ispunio sad svoje mokre snoveplavac173

    jesam, hvala ti :heart:
  • 1.HNL 2023./2024.
    dobit ce hajduk 2-0 a zabit ce prvi gol do kraja prvog poluvremena, uvijek isto bude..plavac173

    Samo da ne uvaljaju sad glupi krumpir do kraja poluvremenaplavac173

    Dat ce ga do kraja polplavac173

    Sve receno, bas dosta utakmica su dobili 'na misice' i uzasnom igrom, to traje par mjeseci. I da, malo je glupo ocekivati neki kiks danas ako Varazdin ostane na ovom zabijenom golu samo, a vjerovatno ce se povuci jer ne pada im na pamet napadat sad dok vode. Mirisem sugavi gol hajduka i onda drugi za preokret. Repriza svaki put.plavac173

    To je to od nadanja za kiksplavac173

    I sad nek mi neko objasni kako je moguce da se uvijek izvuku ovako? Na koju foru? Jel Bog navija za njih? Ovo ulazi u rubriku vjerovati ili neplavac173


    Sad ce kao na traci golovi, 2. u roku 7minplavac173


    Sad ce nas Nostradamus opet reci kako je od pocetka imao osjecaj da ce Varazdin skinuti koji bod Hajduku :)
    Sorry plavac, ali bas svaku temu sa nekom tekmom mi upadnes u oci sa 1000 ovakvih komentara, pa te moram istaknuti :)
  • 1.HNL 2023./2024.
    Komentator usao u visu brzinu
  • 1.HNL 2023./2024.
    Samo nemojte sad kukati kad izade nadoknada od 12min.
    Logicna ce biti od svih VAR provjera i stanke zbog dima.

    Znamo svi da se uvijek igra dok Hajduk ne da gol, ali ovdje ce to biti normalno.

    Ali ako stavi nekakvih 17min nadoknade onda nek ode sve u p m
  • 1.HNL 2023./2024.
    Ako magarad s ovakvom igrom budu prvaci treba ligu raspustitiMentalni Gimnastičar

    tako se moze reci i za nas ;)
  • 1.HNL 2023./2024.
    Ruk je bila, tj kontakt je bio sa rukom, to nije dvojbeno.

    ALI

    do diranja ruke je doslo jer ga je igrac Hajduka gurnuo naprijed te je ovome automatski tijelo poletjelo naprijed, a ruka iza te ga je tako dirala u ruku.
    Ne vidim u cemu je problem.

    Faul nije bio jer je prvo normalno ocistio loptu igraac
  • 1.HNL 2023./2024.
    Jovic nije htio dati zuti karton Šarliji jer je vec uplatio ljetovanje na Jadranu ove godine. Ne zeli ga propustiti
  • 1.HNL 2023./2024.
    HNL > Premiership