Mierez... Evo ja živim u jednom mjestu blizu Osijeka, imam dosta prijatelja "navijača" NK osijeka , koji imaju veze u klubu, Miereza je Bjelica otjerao sa treninga minimalno 20 puta za svoga mandata.
U utakmici Kupa ZNS-a zbog isključenja vratara i iskorištenih svih izmjena svog tadašnjeg kluba NK Lučko par minuta prije kraja utakmice Jakirović stao na vrata i u jedanaestercima koji su potom uslijedili obranio 3 od 4 udarca protivničkih igrača NK Ponikve Zagreb i osigurao svom klubu nastavak natjecanja