Comments

  • Transferi - rasprave
    Kakav tajming imamo... :wink:
  • Transferi - rasprave
    F4KHDJqWMAAA5Be?format=jpg&name=mediumStojković uzeo broj 86 , doktoreeeeee!
  • Transferi - rasprave
    Stojke je sam izjavio da se bolje osjeća na krilnim pozicijima nego na desetki, nadam se da će to poštovat Jakir.
  • Transferi - rasprave
    Greenwood u Dinamo bez problema :grin:
  • Transferi - rasprave
    Nije onda Kapitalac ako ne ulazi u prvih 11 :razz:
  • Transferi - rasprave
    zadnji vezni kapitalacNino Bule

    Prije da će osmica bit kapitalac , jer koja god da dođe šestica bit će zamjena Mišiću , a mi Igramo samo sa jednim zadnjim veznim i dvije isturene osmice.
  • Transferi - rasprave
    Miereza neće pustit ispod 4 milijuna... Za 4 milijuna se nađe igrač na top top top levelu , barem moje mišljenje.
  • Odkud vam nadimak?
    Svaki američki film ikad.
  • Transferi - rasprave
    F4JXJV4XsAAc5Eo?format=jpg&name=large

    Aaaaaaaaaaaajmoooo
  • Transferi - rasprave
    5d14f91051e0b6e313bc.jpeg

    Napadač iz HNL-a kažeš? Samo ne znam jel dobar za Europu , ali za Belupo i Rudeš odličan.
  • Transferi - rasprave
    Presmjesno da se ovdje vrte stalno Morelos, Agoume , Despodov itd..CastAway1986

    tamo itekako ima materija za Dinamo (Labrovic, Pasalic, Ivanovic , Selahi..)CastAway1986

    Osim Labrovića niko nije igrač za Dinamo trenutno... A Ivanović i Pasalic imaju doslovno 6 utakmica u ozbiljnom ranku nogometa. (Ne računam 3 njemačku...) Dinamo se mora i hoće okrenuti igrači poput Morelosa , Agoumea.... Nama ljestvica mora biti 2-3 koplja iznad HNL-a... U HNLu trenutno nema igrača koji bi igrali u Dinamo prvih 11 (Osim Labrovića) čak ni livaja.
  • Kladionica
    F4I2XbjWcAA8-Sq?format=png&name=900x900
    Za 5€ dobitak 160€.
    Hibernian zicer slabo je škotsko prvenstvo Aston Villa top ekipa.
    Galata ima jebenu ekipu , a Molde 4 u Norveškom prvenstvu , mislio sam i tu hendikep (5,00) al' se neću kockat.
    Slavija 1,20 kvota, Zorya ima nekih financijskih problema.
    Fiorentina na muda.
    Mislim da će Sheriff pokidat ove, ovo su konobari sa puno sreće.
    Mal ulog pa da probam...
  • Transferi - rasprave
    Nisu složni nego samo copy+paste tehnika.