ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • KUP - Finale - Dinamo Zagreb - Rijeka - 13.05.2026. - Opus Arena, Osijek
    Na Istoku se mozda 20 ljudi nije diglo na gol
  • KUP - Finale - Dinamo Zagreb - Rijeka - 13.05.2026. - Opus Arena, Osijek
    Pampas danas izgleda valjda 50% veće nego inače, nevjerojatno je koliko grupa izgleda moćno na jugu.

    Preko prijenosa grmi i izgleda kao da stadion ima 20 000 gledatelja
  • KUP - Finale - Dinamo Zagreb - Rijeka - 13.05.2026. - Opus Arena, Osijek
    ↪Heisenberg1986
    jos u Cepinu navodno
  • KUP - Finale - Dinamo Zagreb - Rijeka - 13.05.2026. - Opus Arena, Osijek
    Pao se kolokvij, ajmo Dinamo!
  • Stadion Maksimir
    ↪Denle
    Oprosti, ali otkad si došao na forum dobar dio postova ti je jako svađalačko.

    Skoro svaki završi sa "vi/ti nisi normalan" , "ako ti ne shvacas" "onda se zapitaj" itd. Jako svisoka razgovaranje.

    Shvaćam da to pali kad se s pravom postrojavaju svakakvi padobranci na SSC forumu, ali nema potrebe za time ovdje
  • Stadion Maksimir
    Ja ne shvaćam tu opsesiju mnogih portovim stadionom. Meni je baš gadna ta rupa iznad sjeverne i južne tribine, kao da je stadion projektiran da bude proširen a to nikad nije bio
  • KUP - Finale - Dinamo Zagreb - Rijeka - 13.05.2026. - Opus Arena, Osijek
    ↪Dadox
    svaki navijač Dinama je mrzitelj Hajduka

    Ali nije svaki mrzitelj Hajduka navijač Dinama
  • KUP - Finale - Dinamo Zagreb - Rijeka - 13.05.2026. - Opus Arena, Osijek
    ↪fakin
    mrzitelji Hajduka, a ne navijači Dinama

    Previše takvih ima
  • KUP - Finale - Dinamo Zagreb - Rijeka - 13.05.2026. - Opus Arena, Osijek
    Bit ce to dobro, vjerojatno igraju CR na mobu, malo razonode
  • Zona Dinamo Predictor || Dinamo - Rijeka (Hrvatski nogometni kup 2025/2026, finale)
    Dinamo - Rijeka 3:0 , Beljo
  • Stadion Maksimir
    ↪NKDZ86
    wc nema papira
    x-Metastaze2.jpg
  • 1.HNL 2025./2026.
    ↪Paggini
    A gle, mandat Gattusa je bio prije angažmana LJPV. A uostalom, Gattuso kakav god da je ipak ima kakav takav CV

    Mene stvarno ne bi čudilo da je razina neprofesionalnosti, mafijoznosti, krša u klubu i stresa ove sezone 2x veća nego prošle, čim su angažirali tog Mafijaša

    Ja mislim da oni jako uspješno uspijevaju tajiti što se događa tamo iza kulisa i u hodnicima, i da nije nimalo ugodno
  • 1.HNL 2025./2026.
    ↪Paggini
    ja bih sad bio davolji odvjetnik za Garciu i rekao da ovima dolje ne može pomoći ni Enrique, ni Pep, ni Flick. To je luzerski klub i ne vidim kako idućih 10 godina na imalo posten način mogu doc ne do titule, nego do 75 bodova

    Isto tako se bojim da bi Kovu dolje snašla ista sudbina u takvoj nezdravoj sredini . Da je Garcia ostao jos sezonu u Istri, vjerojatno bi ispisao ljepšu priču nego Safaric sa VZ. A onda bi pricali
  • Stadion Maksimir
    Meni bi bilo skroz dobro da se gostujući sektor proteže na 2 etaže. Uz sve prednosti sa stadionom koje mi imamo, to bi gostima još i dodatno razvodnilo navijanje
  • Tribine
    ↪Marktwain
    svekrva*
Home » Hnlovac
More Comments

Hnlovac

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo