• KK Cibona
    Znam da se za svaki k u Hrvatskoj radi docek, ali za Ciboss bi se nesto ispred Drazena moglo realno
  • KK Cibona
    Bome, ovih 500ak 600ak kaj je ostalo pljesce na dodjeli medalja

    Ili ne
  • KK Cibona
    A di ai slopcinu, bolje ih slikati zapravo kak placu upravo
  • KK Cibona
    Ni HDZ im nije pomogao
  • KK Cibona
    Hahahaha
  • Kutak za glazbeni trenutak / glazbeni intermezzo

    srijeda popodne uz kraljicu Sade
  • 1.HNL 2026./2027.
    nadam se da ce Hrvati s neto plaćama 1100€ dat barem 200€ svaki, Modric nek da 300€ i svi sretni i svi zadovoljni
  • Grad Zagreb
    ha gle, riječ godine 2025. je bila pravednik (VAR), 2024. plovopis (waypoint)

    Dosta jazavo ispadne kad direktno na hrvatski krenemo neke riječi prevodit, meni je susramlje još i dobro

    također pozdrav i za zapozorje (backstage)
  • Grad Zagreb
    hrvatska verzija riječi cringe
  • 1.HNL 2026./2027.
    Eto, nek 100 000 ljudi donira 50 eura, i ima se za trećinu stadiona. Ovo mi se čini ko pljačka samo takva.

    Takav proračun, a vlada i Vukovar je ne mogu iznijeti sami. Lopovi
  • 1.HNL 2026./2027.
    ? Skandiralo se tak i prije grobarskog prijateljstva, ne kuzim komentar

    Mislim, skandiram i ja kad sam na stadionu, i nakon tekme na stubistu ,al onda mi je glupo govorit kad oni nama skandiraju (naravno, Visoke Peći su 3 razine mržnje više, skoro, ako ne i utuživo)
  • 1.HNL 2026./2027.
    dobro, nismo li i mi zapoceli derbi sa ubi ubi tovara?

    Daleko smo mi od njih, ali nije ni da mi ne zapocinjemo sa psovanjem njih prije navijanja za nas.
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Čudi me da Gvardiola nisu zadrzali za ispitivanje
  • 1.HNL 2026./2027.
    Zbog ovog Istra NIKAD neće ići u Europu. Istina, Baski su im donijeli financijsku stabilnost, ali dok je Baska, ovi ce dobivati nogometne otpadke od trenera koji treniraju omladinu, a poslušni su vojnici vlasnicima

    Istra trenutno favorit za 9. mjesto , bit će gusta borba sa Šaranima