Comments

  • 1.HNL 2026./2027.
    Meni je super kak me toliko ljudi u okolini uvjeravali da bi on otišao, da mu je dosta itd

    Ja sam im u 9. mjesecu prosle g govorio da ce frajer ostat do penzije. U repku (koja je zadnji vlak za neki PSV/Parmu) više nikako nemre, iranski i saudijski klubovi nisu impresionirani Hrvatima, a Turci su često cigani kod love

    On ce tu ostat do kraja karijere i tjt. Eventualno neko Dugopolje / Kustošija last dance. Kaj je najjače, meni je i dobar igrač (ponašanje sa strane), ali onoliko koliko mu je ova sredina digla karijeru, toliko mu je sudbina zapečačena.

    Iako, postavlja se pitanje, da i je nakon 2022. nekim slučajem otišao u neki donji dom Italije, koliko bi tamo potrajao s obzirom da konflikti u igri tamo ne bi prolazili
  • 1.HNL 2026./2027.

    na njegovu su adresu stizali i upiti iz inozemstva

    Kako se pažljivim odabirom riječi moze kontrolirati narativ u članku. Čovjek bi pomislio da su se u Belgiji i Nizozemskoj trgali za Markanom

    Upit iz inozemstva je i kad te zovu Sarajevo, Čelik Zenica i Pakhator Taškent
  • Ostali Sportovi
    New York bu gorio dobili oni ili ne, već su najavili napad na kip slobode ak bude titula hahahah
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    ZGV za tjedan dana
    giphy-downsized.gif
  • Zanimljivosti & Aktualnosti iz Svijeta Nogometa
    Napokon nešto lijepo na Santiago Bernabeu
  • Tribine
    Portugalci su isto brutalni, Benfica 400 000+, Sporting 180 000+, Porto 170 000+
  • Zanimljivosti & Aktualnosti iz Svijeta Nogometa
    A jbg, bilo mi je preprimamljivo, ovo je zadnji put
  • Tribine
    klub koji naprosto u potpunosti pripada Bundesligi, kao i Schalke

    Top 5 najvećih po meni
  • Zanimljivosti & Aktualnosti iz Svijeta Nogometa
    La Bomba hakirao brutov account...
  • KK Cibona
    Fuj. Šteta da majstorica nije kod nas, da se mobilizira sve i ove na zelenom svede na statisticku pogresku
  • KK Cibona
    Koliko je ovih uopce bilo ? 300ak sveukupno?
  • KK Cibona
    kaj su nam Ljubljancani napravili
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    Za jako puno underdogova i slabijih repki cu navijat ovo prvenstvo, ima dušu kad jedan Uzbekistan dođe u SAD iz onih stepa i raspadnutih sovjetskih bunkera i igra protiv zvijezda iz Portugala. Također i Curacao i Cabo Verde. Lijepe priče

    Također sretno i Haitiju, taj narod je toliko propatio, nek se bar vesele koji tjedan uspjesima na svjetskom

    A kod navijanja protiv, pripremam veliki hatewatch protiv Brazilskih cigana, Argentinskih cigana i Marokanskih cigana
  • Grad Zagreb
    Zvao sam sad Lisinski, kažu da je rasprodano sve nakon 5 minuta i da planiraju odmah za 14. , 15. i 16. nove termine, ako se to rasproda planiraju Arenu i Hipodrom