Ja gledam Dinamo 37-38 godina i garantiram da je ovo najbolji Dinamo od generacije iz druge polovice 90-ih. Stoga me još više žalosti i boli ova posjeta. Iako je danas bilo prehladno, a i ulaznice su bile ipak malo preskupe.
Apsolutna rapsodija Dinama iz utakmice u utakmicu. Usudit ću se reći da je ovo najbolji Dinamo zadnjih 20 godina. Ovo zaslužuje ne 5 ili 8, već 15 tisuća na tribinama. Ali.... tu smo gdje jesmo.
Bilino Polje je zakon. Što kažeš, da imamo stadion od 18 keka, ograda 2-3m od linije, znaš koliko bi ovi dobili, 7 komada. Ma svi bi se usrali na takvom stadionu, to nam fali kao oko u glavi.