ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • HNL - 22.Kolo - Dinamo Zagreb vs. Osijek - 24.02.2019. 17.30h - Stadion Maksimir Zagreb
    Ne znam jel tko spomenuo da je Amir postigao pogodak na svoj rođendan. :party:
  • HNL - 22.Kolo - Dinamo Zagreb vs. Osijek - 24.02.2019. 17.30h - Stadion Maksimir Zagreb
    Ja gledam Dinamo 37-38 godina i garantiram da je ovo najbolji Dinamo od generacije iz druge polovice 90-ih. Stoga me još više žalosti i boli ova posjeta. Iako je danas bilo prehladno, a i ulaznice su bile ipak malo preskupe.
  • HNL - 22.Kolo - Dinamo Zagreb vs. Osijek - 24.02.2019. 17.30h - Stadion Maksimir Zagreb
    Apsolutna rapsodija Dinama iz utakmice u utakmicu. Usudit ću se reći da je ovo najbolji Dinamo zadnjih 20 godina. Ovo zaslužuje ne 5 ili 8, već 15 tisuća na tribinama. Ali.... tu smo gdje jesmo.
  • HNL - 22.Kolo - Dinamo Zagreb vs. Osijek - 24.02.2019. 17.30h - Stadion Maksimir Zagreb
    Neka, neka, iduće godine će još više ljudi kupit godišnje.
  • Kutak za glazbeni trenutak / glazbeni intermezzo
    Ima se, može se :lol:
  • HNL - 22.Kolo - Dinamo Zagreb vs. Osijek - 24.02.2019. 17.30h - Stadion Maksimir Zagreb
    Prognoziram 3,800 ljudi
  • HNL - 22.Kolo - Dinamo Zagreb vs. Osijek - 24.02.2019. 17.30h - Stadion Maksimir Zagreb
    Zagi, Stojan, Perić, Leško, Amir, Gojak, Šitum, Majer, Moro, Beli, Komnen
  • Mlađe Kategorije
    Juniori su na početku proljetnog dijela sezone dobili Istru 3-0 pogocima Radonje, Kneževića i autogolom Burića.
  • Mlađe Kategorije
    Kao što rekoh, danas su u službeni pogon krenule tri naše kategorije.

    U prvoj tekmi kadeti su svladali Zagreb 1-0 u Veslačkoj golom Vidovića.

    Pioniri su pak dobili istog protivnika 2-0 golovima koje su postigli Čuljak i Rukavina.
  • Kutak za glazbeni trenutak / glazbeni intermezzo
  • Kutak za glazbeni trenutak / glazbeni intermezzo
  • EL - 1/16 finala - Dinamo Zagreb vs Viktoria Plzen - 21.02.2019. - 18:55h - Stadion Maksimir, Zagreb
    Bilino Polje je zakon. Što kažeš, da imamo stadion od 18 keka, ograda 2-3m od linije, znaš koliko bi ovi dobili, 7 komada. Ma svi bi se usrali na takvom stadionu, to nam fali kao oko u glavi.
  • Futsal Dinamo svakodnevnica - 2018./2019.
    Šok terapija je urodila plodom
  • Dinamo Zagreb 2018./2019. - O svemu pomalo...
    Je, u pravu ste kolega, moj lapsus.
  • Dinamo Zagreb 2018./2019. - O svemu pomalo...
    Da. Dovoljan je jedan Dinamov x da bi Hrvatska bila 15. i dobila pravo na 2. predstavnika u CL za sezonu 2019/2020.
Home » deda
More Comments

deda

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo