EL - 1/16 finala - Dinamo Zagreb vs Viktoria Plzen - 21.02.2019. - 18:55h - Stadion Maksimir, Zagreb Nadrealno, apsolutno nadrealno. Doktorska disertacija gospodina Bjelice kako od ružnog pačeta napraviti prekrasnog labuda. Svaka čast svima, sve je bilo za desetku, igrači, trener, navijači. Sudac katastrofalana, tim je pobjeda veća, da su neka druga govna igrala ovu utakmicu večeras mjesec dana bi trajal kmečanje, jer ovo se ne može nazvati drukčije nego masakrom od suđenja. Ali mi nismo takvi, boli nas kurac za sudca. Nek nam sad dadu bilo koga, svima polomit kosti i pobijedit. Više nema cile mile, više nema predrasuda, drhtanja, mitova, pritisaka, polustoljetnih proklestava, iskočili smo iz svojih okova, moramo postat europska veličina, da se svima tresu gaće kad zakorače na Maksimir.