• marcio amoroso
    36.8k

    To je tako kad pročitaš samo naslov, moja greška :nerd:
  • reziser
    6.8k


    most financiraju EU obveznici, jer je lova dosla iz EU fondova

    o financiranju stadiona, niti slova
    ipak se blize izbori :)a treba podici malo optimizam u Hrvata
  • xavier
    12.1k


    O tome i govorim, sve neke igre riječima..."gradit" će ovi, "gradit" će oni. Tehnički nije ništa krivo napisano jer ga ovi stvarno žele graditi, ali naravno da kad čitatelj pročita "graditi", pomisli "financirati".
  • reziser
    6.8k

    stvarno ga želi graditi i Bandić, ali... :rage:
    svi bi gradili..i zaradili
    ali nitko nebi platio
  • xavier
    12.1k


    Pa tako je već 20 godina. Svako malo netko sazove konferenciju i kaže "želimo izgraditi stadion", sve imamo riješeno...moramo samo još naći tko će ga platiti i to je to :rofl:
  • Infinity
    16.5k
    Mozel stadion na veresiju ikako?
  • reziser
    6.8k

    u kešu sigurno neće biti :yum:
  • reziser
    6.8k

    fali i gdje će ga "graditi"
    koliko smo lokacija do sad promijenili?
  • BluePhone67
    4.1k
    qpy66r9qnan1qf0y.jpg

    :rofl: :lol:
  • deda
    32.8k
    Ali ovo će biti totalni piš ako Gorica krene u izgradnju bilo kakvog stadiona, a ovaj papak i sve vlasti zadnjih 50 godina ne mogu u glavnom gradu napraviti jedan jedini za 5 tisuća ljudi.
  • Hipo
    406
    (Sn: iduce ljeto gradnja astana arene u gorici.)

    Ja sam prvi za novu lokaciju stadiona, bas nista me ne veze za ovo ruglo koje imamo.

    Svaka opcija renovacije maksimira ukljucuje ocuvanje sjevera, a to je zlocin protiv razuma!

    Rapidov ili groupama, san snova.
    Na sveticama, kajzerici ili u preckom...Moze.
  • reziser
    6.8k
    ja sam za novi stadion, bilo gdje, pa i na mjestu maximira i za Blato sam čak

    najviše me mod maksimira muči mjesto za parking, jbg, komocija

    sva mjesta, gdje se okuplja mnoštvo ljudi mora imati veliki parking. MORA
    takvo je današnje vrijeme. svi idemo autima i hoćemo doći blizu mjesta događaja

    zato mi se Blato možda čak čini najbolja opcija?
    ali bio bi zadoovljan s bilo kakvim novim stadionom
  • deda
    32.8k
    Emocije su jedna stvar, razum sasvim druga. Ja bi najradije novi stadion na Maksu ili Sveticama. Obaveza je što Režek kaže izgradnja parkinga od bar 1000 mjesta. Da li gore ili dolje nije me briga. Ako to nije opcija onda mi je svejedno. Svaka lokacija ako je stadion nov, bit će dobra.
  • reziser
    6.8k

    novo je novo, ma gdje bilo
    kinezi otisli, sve utihnulo oko zagreba?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.