pa možemo mi kao Kairat biti zadnji s 1 bodom, to je neozibljno igranje, ali ja bi radije proljeće u Europa ligi, u kojem bi svima bili konkurentni i sigurni četvrtfinalisti, a tko zna, možda i finalisti u Frankfurtu
Ozbiljno igranje, obzirom na naše mogućnosti, su 18-24 mjesto, za koje mi definitvno još nismo kalibar, a mislim da nam je kolektivna želja proljeće u Europi na novom stadionu — Gradina
Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.