Dragi QPR fanovi,
Nevistić je najbolji golman hrvatske lige, uveo nas u LP i donio nam 2 naslova prvaka.
Nevjerovatnih je refleksa i još je bolji u igri s nogom.
Usrećit ćete se i ući ćete u PL i proć bolje u PL s njim nego tamo nekim Julio Cesarom tako da samo ga uzmite po bilo kojoj cijeni, još vam damo i Mmaeea na poklon, stoperčina svoje vrste. Bolji nego Rio Ferdinand — Dzoni
Odu i krovinovic i sarlija — bbb medimurje
Idemo im uzeti i Kalika da ih sjebemo do kraja. — badjibadara
Za koga čuvaš lovicu Zvone? — skener
Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.