zato što nismo pazili na njegovo blagostanje i veselje i to nas je koštalo — Paggini
Uzmite bilo kojeg, ali doslovno bilo kojeg izbornika, i koji sa underdog ekipom uzme medalju na SPu i najmocnije ekipe ce se trgati za njega.
I sad zamislite da taj neki trener sa nekom tamo Kolumbijom uzme dvije medalje na dva SPa, pa covjek bi istovremeno vodio Real, Man Utd i Bayern koliko bi bio vruca roba. — jedan u nizu
Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.