Momci su to baš poput Anđela Šutala, ali i ranije Etnika Brrutija, a uskoro, ne bi nas čudilo i Ensara Mušića. A hajdučki puk, koliko god još uvijek bio razočaran zbog Rebićeva odlaska, je apsolutno oduševljen zbog Šutalova potpisa. To se znalo već neko vrijeme, ali kao da je ta službenost donijela i neku novu energiju i nadu da će se u Hajduku ipak nešto dogoditi nakon što se klub stavio u realne okvire. I, naravno, odmah se dogodila ta promjena razmišljanja i svjesnost da su velika imena prošlost, a stvarnost gladnija, brža, okretnija.
"Mlada garda sve okreće", "Dajte nam još ovakvih igrača koje treba guglati", "Jako dobar potez, Šutalo je stvarno top talent", "Na mladima svijet stoji", nižu se komentari." — Jurki
srecom stalno sam na internetu — fakin
samo ga treba hraniti s domaćom hranom da malo naraste i zjača se. Špeka, luka, domaća jaja, kobasica... — Mr Anderson
prolazak skupine sa Ganom i Panamom je imperativ, gledajući kvalitetu. To trebamo proć inače Dalić doviđenja, bez obzira otiŝao on ili ne.
Playoff je lutrija i sve je moguće. Kvalitetu imamo za top 4 i sve je dalje otvoreno. Nadam se najboljem jer su nas nekako navikli u zadnjih par velikih natjecanja. — dinamo u srcu
Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.