Jednostavno je - moramo biti pravi.
Ako izgubimo, računica je jasna - nismo pratili plan koji je izbornik dao, a plan je da budemo pravi. — Paggini
Hrvatska reprezentacija postaje konačni odraz našeg društva i drzave u cijelosti. — DrRatoljub
ćaci — Hnlovac
Ako na Morisu i Sergiju skupa uzmemo 20M to ce biti top posao — CastAway1986
Jebiga slomio je arkadu Mrkonjicu kao svjetski prvak u bareknuckle boksu. Necemo se praviti da je Martinjak olicenje postenja, sportskog duha i gospodstine kao covjek, cak naprotiv. Steta jer se stvarno cinilo da je preokrenuo zivot kolko tolko. — rokikaciga
Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.