Zaboravio si dodati da je RK Zagreb prava slika Zagreba i da su učinili grad ponosnim :joke: — rioda
vidim gore 1,5 mil. — Blueshadow86
Nevistic kakav god da je ipak ima dvije ruke i dvije noge za "uskocit". Na Zagorca se (nadam se) ozbiljno ne racuna i ostajemo na prakticki jednom golmanu - Filipovicu. — NitkoBitan
Sprdaj slobodno, to samo dolazuje kakav si zapravo — cibona
ali buraz ako ćeš zajebavat ti nas i nećeš pristat na normalan prekid, — miro
Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.