dao bi i 100, a ne samo 20. ako netko nemre dati do 100 eur za takvu aktivnost onda jbga ne zanima ga Dinamo dovoljno, ne znam šta da kažem. — fakin


Ne znam jel ovo nešto novo ali ispada da će naši imat 3-4 presice prije utakmice sa jednom Panamom. Mislim koji vrag, kaj nije inače da bude jedna presica večer prije tekme i bok. Jel ovo nogomet il netflix — pešća
Neki ljudi će si s tim upropastiti život — dumitrumitu
Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.