Nikad mi neće biti jasno zašto nisu dovedeni igrači tipa Traore, Laszlo… kada smo ih mogli dobiti za kikiriki i lakše prebroditi tranziciju. Ovako ponovo imaš gro blijedih igrača sa kojima ne možeš ništa, upravu duplo goru, jedino je trener mudonja koji će dignuti ekipu i dovesti pojačanja.
Mada je preporuka ne gledati. Totalni odron od nogometa. Topic imao jedno odlicno proigravanje, ali napadac Rudesa nije dobro primio loptu. Inace su osnove nogometa strani pojam za sve sudionike danasnje utakmice.