Moj komentar se odnosio na kretivnost jednog, odnosno drugog nogometaša, samo to. A za jednog veznog igrača, rekao bih da je to jako bitna karakteristika
u pravu si nažalost. Tim klincima definitivno neće biti lako, ali to je sramota grada i tih ljudi koji će djetetu otežavat život. S druge strane bit će im 100 puta bolje nego u njihovoj zemlji porijekla. Mislim da se tu zaboravlja i koliko je aričke djece spašeno kroz hrvatske crkvene misije i koliko se love skupljalo po župama i koliko je tih klinaca (kasnije i odraslih ljudi) dolazilo u Hrvatsku. Nije ovo ništa novo, a ova grozna situacija će na kraju napraviti puno dobra za definiranje pravila oko posvajanja ubuduće
"Možemo" neće past zbog ideologije i klupa u duginim bojama, nego kao i sve lokalne vlasti zbog svakodnevice - smeća, parkinga, prometa, vode, cijena komunalija itd...
je, sjećam se i toga, ali to je mladi golman, naravno da ima kikseva na početku, ali za njega mi je žao jer se u juniorima vidlo da je baš jako talentiran, refleks, udarci izvana, penali, izlazak s gola...a dobro što je tu je, bumo vidli kak će se snać u jednoj top ligi
i odličan, odličan golman. Po mom skromnom mišljenju nismo trebali Nevistića uzimat kraj njega i on bi do sada već bio spreman uskočiti u Livijeve cipele. Želim mu od sveg srca da se dokaže u Francuskoj
Zato da se još jednom pokaže pravo stanje stvari. Neće se ni Boban ni Zajec osramotiti ili postati manje legende ako izgube, ali će oni koji glasaju protiv njih time biti dodatno obilježeni. A Dinamo nije za godinu, dvije, ili 5 nego zauvijek