Comments

  • Ostali Sportovi
    Cveba daj se sam smijeni
  • Prijateljske - Pripremne Utakmice
    meni je isto Lukanić bio dobar
  • Prijateljske - Pripremne Utakmice
    Moj komentar se odnosio na kretivnost jednog, odnosno drugog nogometaša, samo to. A za jednog veznog igrača, rekao bih da je to jako bitna karakteristika
  • Prijateljske - Pripremne Utakmice
    otkaz onom koji je Brkljaču pozvao, a poslao Duvnjaka u Istru
  • Geopolitika
    u pravu si nažalost. Tim klincima definitivno neće biti lako, ali to je sramota grada i tih ljudi koji će djetetu otežavat život. S druge strane bit će im 100 puta bolje nego u njihovoj zemlji porijekla. Mislim da se tu zaboravlja i koliko je aričke djece spašeno kroz hrvatske crkvene misije i koliko se love skupljalo po župama i koliko je tih klinaca (kasnije i odraslih ljudi) dolazilo u Hrvatsku. Nije ovo ništa novo, a ova grozna situacija će na kraju napraviti puno dobra za definiranje pravila oko posvajanja ubuduće
  • Grad Zagreb
    slažem se s tobom, još jedan mandat će uhvatit, ali onda će ih ove svakodnevne stvari koštat poraza
  • Grad Zagreb
    "Možemo" neće past zbog ideologije i klupa u duginim bojama, nego kao i sve lokalne vlasti zbog svakodnevice - smeća, parkinga, prometa, vode, cijena komunalija itd...
  • Stadion Maksimir
    Sjećam se da se Mamiće pričalo da imaju puno stanova po Berlinu ili tamo negdje u Njemačkoj i na čijoj renti dobre pare okreću
  • Transferi - rasprave
    imaju ako se Petka proda :joke:
  • Mislav Oršić #99
    Šteta :sad: samo mi je žao što ne ide u bolji klub
  • Bivši Igrači & Treneri
    je, sjećam se i toga, ali to je mladi golman, naravno da ima kikseva na početku, ali za njega mi je žao jer se u juniorima vidlo da je baš jako talentiran, refleks, udarci izvana, penali, izlazak s gola...a dobro što je tu je, bumo vidli kak će se snać u jednoj top ligi
  • Bivši Igrači & Treneri
    i odličan, odličan golman. Po mom skromnom mišljenju nismo trebali Nevistića uzimat kraj njega i on bi do sada već bio spreman uskočiti u Livijeve cipele. Želim mu od sveg srca da se dokaže u Francuskoj
  • Upravljačka Tijela | Predsjednik | Uprava | NO
    Zato da se još jednom pokaže pravo stanje stvari. Neće se ni Boban ni Zajec osramotiti ili postati manje legende ako izgube, ali će oni koji glasaju protiv njih time biti dodatno obilježeni. A Dinamo nije za godinu, dvije, ili 5 nego zauvijek
  • Dinamo Zagreb 2022./2023. - O svemu pomalo
    Ma ne vjerujem da bi Mamić imao bilo kakve šanse na regularnim izborima