Comments

  • Dinamo Zagreb 2022./2023. - O svemu pomalo
    Kaj to Glava ima o Plenkiju i vrhuški, da mu se nitko ne usudi izać na crtu?
  • Zanimljivosti & Aktualnosti iz Svijeta Nogometa
    Pa kako ovo može biti penal za Real? Pogađa u ruku čovjeka okrenutog leđima koji je u normalnom skoku
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu

    To nije karakteristika koja nekoga treba kvalificirati ili diskvalificirati. Kao što je spomenuto ranije, a nažalost i sam znam jednu priču, dogodi se da dijete posvoje tzv "normalni" ljudi, pa to dijete bude zlostavljano i nesretno.

    Ova tema je baš teška i vjerujem kako nitko od nas nije dovoljno "unutra" da daje neke konačne sudove.
    Neki bi zabranili posvajanje pederima i lezbama, neki braniteljima, neki ljudskim bićima koja ih podsjećaju na "onaj odvratan okus zagorjelog kruha" itd...

    Pomolit se Bogu da udijeli pamet i ustrajnost dobrim ljudima koji žele pomoći toj djeci i koji se brinu za njihovu budućnost
  • Grad Zagreb
    Slažem se da je skijanje jako popularno, ali održavat utrku na plus 10 zbilja nema nikakvog smisla
  • Transferi - rasprave
    Ivanušec ako napikon proigra može nam dat dodatnu dimenziju, Kleinhessler ne može. Uostalom, Luka je domaći i ne bih nikad dao minute Laszlu prije nego njemu
  • Dinamo Zagreb 2022./2023. - O svemu pomalo
    Možda treba uzeti u obzir i činjenicu da bi se svi koji bi bili postavljeni od strane Mamića dugoročno mogli bit na velikom gubitku. Očito je da Glava više nije moćan kao prije 5 godina. Ako ga država u suradnji s gradom uzme na zub, a morat će zbog love koju misle uložit, svi njegovi bi mogli ostat kratkih rukava. Mislim da je Maminjo jednu političku odluku udaljen od konačnog poraza.
  • Upravljačka Tijela | Predsjednik | Uprava | NO
    pa to je u biti jedino pravo pitanje, kakva je to država koja takve stvari cijelo vrijeme dozvoljava i pravi se slijepa i gluha. Zašto to nije u glavnom fokusu svih medija? Zašto svemoćnom Plenkiju netko ne postavi to pitanje sad kad se državna lova tu spominje, pa nije to tako teško i nedokučivo čak i ovim našim novinarskim dupeliscima i antitalentima
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    pa daj bar pročitaj što čovjek kaže, ima smisla
  • Shit of the day
    Dean Bauer je komentirao Dinamo Partizan 1997 na Radio Cibona i mislim da je tamo sve rekao po pitanju Dinama :cool: a ovo je samo jedan u nizu glupih clickbaitova
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Jura je dobar i fer dečko, želim mu svu sreću. Meni će bit zadovoljstvo kad ga sad uzme Barca/Manchester/tkogod za 10+ milja, a ovi su dolje bili sretni kad im je Legija došla po njega s pola milje eura
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Glavni grad smo, svi dolaze prvo tu i normalno je da želimo da se svi osjećaju dobrodošli u jednom takvom zajedništvu. Dolje su otišli samo hajdukovci, manja je sredina i normalno je da ih je ponijelo. Jedini pravi propust je što nitko od njih nije rekao nešto u stilu Petkovića - i tu baš paše ona Nismo isti!
  • FIFA World Cup 2022 - Katar
    Kreten svjetski, da je onaj Francuz zabio na kraju produžetaka ta bi nagrada bila Livijeva
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    E tu bih postavu baš volio vidjet