Comments

  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    Da u magli mi je to. Prije 8 godina smo spominjali nešto sitno. U pravu si vjerojatno.
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    U si siguran? Nas su učili kod tabletiranja da se neki farmaceutici efektivnije otope u alkoholu. Ima neka šema s tim alkoholom i efektivnosti farmaceutika. Pijemo vodu jer je sigurnija al sporije djeluje. Tako nekako. Jesu kod vas pričali neš o tome?
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    Ma di Šoštarić? :yikes: :gasp:
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    droljiti.png
    add logo in html

    Prejako, samo ti koristiš tu riječ. :rofl: :rofl:

    Kaj ti to uopće znači??
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    Ma ja sam predlakav, meni se spajaju i rastu okolo. Genetika.

    A za ostalo se slažem. Ko muško se otuširam i sredim te dlake na glavi.

    Kaj se tiče žena, žene mogu proći s istim navedenim trudom. Normalno obrazovano i kvalitetno muško će prepoznati to.

    Slažem se da žene trebaju poraditi na karizmi, asertivnosti i komunikaciji puno više nego na izgledu.

    Pod obrazovano muško mislim da onog koji se obrazovao u smjeru vizažizma, koji može odokativno prepoznati kaj je ženska stavila na sebe i koji/ako ima nekakav zahvat. A obrazovan će isto prepoznat curu koja ima karizmu i koja je elokventna i koja zna kaj priča.
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    Al pa bitan je sastav. Ne kupujem robu ak ne pogledam sastav. Možeš se zeznu. Obučeš i onda nije to to kaj si očekivao po osjetu.


    66% pamuk
    29% poliester
    2% elastin
    3% viskoza
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    Sjedam normalno. Hlače su udobne zbog elastina. Nađi slične hlače. Imaš tu popis materijala i isprobaj pa se vrati na široke.

    Ja sam šire stvari nosio pred 10ak godina.
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    A preudobne. Vjeruj mi da probaš nebi se vratio na šire. Probao sam šire ponovo, ko da sam u vreći.
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    Od kad su usluge kozmetičara rezervirane samo za žensku populaciju? Pa i ja čupam obrve, a heteroseksualno muško sam. Konac. 9 eur jednom mjesečno skupa sa šišanjem. I nisam jedini sa Sjevera koji isto čupa kod kozmetičarke obrve. Kaže kozmetičarka da im je trećina mušterija muškarci. I to oni stariji, bečka škola, ali dolaze muški svih godina. Vidio na svoje oči.

    https://ibb.co/YBQvvZjm

    Ovo sam ti ja, taman za razgovor za posao. Friško ošišan i obrve sređene i uske traperice. Čarape su božićne :lol: .

    Ja ne znam zašto bi netko sa sličnim stilom bio manje muško od ostalih. Ak imaš pimpek i ak si hetero radi kaj hoćeš... :chin:
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    A jesi vidla ženske? Nose sve široko.

    Ja unazad par mjeseci nosim one muške traperice skinny. Skroz uz kožu. Boli me briga jako su udobne. Mogu sprint do tramvaja napravit s njima.

    66% PAMUK
    29% POLIESTER
    2% ELASTIN
    3% VISKOZA

    I mogu ti reći ne planiram se na šire vraćat.
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    Pa da, iskorištavam to pravo.
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    Očito smo različiti. Ja sam volio učit i bit za knjigom. Imam dobru sposobnost učenja.

    Imao sam ideju i viziju što bih ja volio sa svojom strukom, no toga nema ovdje u Gradu ZAgrebu, a ne vidim se vani.

    Zato sam u upao nakon faks u NKV posao i dobio jednu priliku na SSS poslu. Ništa me to nije ispunjavalo. Tek sad imam neku jasniju ideju koja je moja uloga na tržištu rada. Tek nakon što sam iskusio privatan sektor i pročitao u analizama što se nudi ovdje.

    Ovo za sreću. Ovisi o sreći. Ja mogu imati cilj npr. da postanem nastavnik ili da imamdijete do 35, ali to ne ovisi samo o meni, i druge osobe su tu uključenje. Ja tim osobama ne kontroliram. Ja se mogu javiti na natječaj ili reći nekome da me preporuči ili flertat s nekom ženskom, ali opet njihova odluka ke hoću li biti primljen. :smile:
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    Joj daj i ovak nam je izlaznost manje od 50%. Svi hoćemo demokraciju, a svaka druga šuša ne izađe na izbore. Gadi mi se demokracija. Radio sam sad u biračkom odboru za izbore za predsjednika. Gadi mi se. Ako su se branitelji borili za takvo državno uređenje, onda mogu biti razočarani.

    Kad će nam izlaznost bit 80 i iznad posto onda mogu reći da smo demokratičan narod i da se uzdamo u demokraciju. Ovako je to sve jedno veliko smeđe govno. Kao što sam i ja dvolično govno koji ne voli demokraciju a dobio 160 eura u džep od nje.

    Ja sam protiv ovog državnog uređenja pa opet svaki put izađem na izbore i nikad ne poništim listić neko izaberem jednu opciju. Imam pravo pisati ovako.