Želje, predikcije, različita mišljenja, svako ima nekakva svoja viđenja, ali mislim da se svi možemo složit da bi neprolazak ove skupine u ovom formatu SPa bio ogroman neuspjeh i velika sramota. — Noel
Prvenstvo je maraton a ne sprint. Naravno je bi bilo odlično uzeti Englezima bod/ove već u prvom kolu, al mi smo najviše toga postigli pametnom raspodjelom snage i energije. Očekujem konzervativni pristup, igru na to da ih se maksimalno umrtvi i onda kaj bude od toga bude. Nije to predaja — vjeko1701
Mislim, da bi se naše trupe mogli ugledat na Japance, da vide kak se bori i kaj je red, rad i disciplina. — Nolifer
Pa nije da su nešto pokazali. Švicarci sami pali, sami se ubili. — vjeko1701
ako Zimbabve može, ne vidin zašto ne bi mogle i te 2 reprezentacije. — don
Katar ocajno igra pod Lopeteguiem tako da me ne cudi sto tako lose kotiraju. Sve se to moze okrenuti u sekundi, ali da su favoriti za zadnje mjesto u svojoj grupi do definitivno stoji — Zg123
To se i ja pitam.
2x zaredom osvojili Azijsko prvenstvo ispred Japana, Koreje, Irana, Australije..
Ima mi smisla da radi tog što su se usrali 2022. ih se gleda samo po tom, ali opet.. — emilperska
Zbog sigura? — Droljo
