Comments

  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    Mene najviše iritira što udaraju na najjače, a simuliraju kao neymar na svaki dodir.

    Također, bahati su, prijete nekakvim obračunima, a da se napravi SP u nekakvoj tučnjavi reprezentacija, brijem da bi ih čak japanci i korejanci pomeli, toliki su kepeci.
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    Jel samo meni stadion u new yorku/new jerseyu jedan od najbezličnijih i najmanje atraktivnih na SP, ne kužim zašto finale nisu stavili u dallas...ovo stvarno izgleda spektakularno
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    Sto mrzim ove stankeKruno

    Debilizam!
    Ne znam zašto nas prave budalama i to zovu pauza za hidrataciju? Nazovite to fino pauza za reklame i gotovo... :lol:
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    jel ovo usporedba s dalićem?criticus

    Ne, ovo je samo moje mišljenje koje kaže sljedeće:

    To što je netko dobar trener jedne momčadi, ne znači da će biti dobar trener druge momčadi.
    To što je netko dobar trener, ne znači da će biti dobar izbornik.
    To što je netko dobar izbornik jedne reprezentacije, ne znači da će biti dobar izbornik druge reprezentacije.

    Ima još kombinacija, al mislim da je poanta jasna. Nitko nije dovoljno dobar i stručan da svaki put izvuče najbolje iz momčadi. Čak može biti i cca ista momčad u dvije sezone ili ista reprezentacija u 2 ciklusa.
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    Ovo SP će biti upamćeno i po "guranju veterana".
    Pouka budućim generacijama da reprezentacije i velika natjecanja ne služe sa bi pojedinci nabijali statistike i obarali rekorde. Sve će doći, ne treba forsirati.
  • Dinamo Zagreb 2026./2027. - O svemu pomalo
    Svi mi svašta smatramo, ali je u praksi drukčije. Ljudi bi prodali Nevistića za milijun eura, ali u praksi je teško dobiti i jedan euro. Tako i sa sponzorima, misliš da se svi trgaju da daju Dinamu milijun ili dva, pa čak i pola milijuna? Koju stranicu prije je netko dobro objasnio kakvo je stanje na hrvatskom tržištu. Nažalost, to je realnost.rioda

    zašto parcijalno citiraš?
    zašto ne citiraš i dio posta ispod?
    raspravljamo, jel to neto nloše? ako ne postoji, znači li da za sezonu, dvije ili 5 neće postojatii?
  • Dinamo Zagreb 2026./2027. - O svemu pomalo
    ja sam za demokraciju, ali samo ako je po mom, inače je glupo i idem se popišati po nečijem mišljenu. ako je to financijski nepremostiv problem, ako većina članova kluba to ne smatra problematičnim, ok, ali zašto se ne bi raspravljalo o tome?

    kada bi se dinamo bavio natjecanjem u proizvodnji zdrave hrane, onda bi itekako imalo smisla da coca - cola ne bude sponzor, zar ne?

    međutim, dinamo je sportski, nogometni klub i ne može utjecati na apsolutno svaki dio ljudske djelatnosti, ali može na jedan mali segment, na malom djeliću ovog planeta. može utjecati na to hoće li na na neki način promovirati nešto što parazitira na sportu, može uzrokovati neregularnost sportskog natjecanja i može stvoriti ovisnost.

    smatram da dinamo ima dovoljno jak marketinški potencijal da neka tvrtka (koja se bavi manje kontraverznom djelatnošću) ponudi novac koji pokriva dobar dio cifre koja se trenutno inkasira za natpis na prsima.

    čak i ako ne postoji, trebamo li raditi na tome da jednog dana imamo tu mogućnost i prvom prilikom odbijemo takvo što?
  • Dinamo Zagreb 2026./2027. - O svemu pomalo
    gledajte, htjeli smo biti klub u kojem će članovi imati pravo glasa u donošenju klupskih odluka.
    rasprava je super i očito postoje ljudi koji ovo pitanje sa kladionicama smatraju važnim.

    osobno, odjebao bi kladionice isti tren!

    mislim da taj novac nije toliko značajan i nenadoknadiv, drugi sponzor neće ponuditi 1000 eura, već nekakvu značajniju cifru.
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    mene zanima mišljenje foruma o situaciji u kojoj se nalazi urugvaj, koji za izbornika ima marcela bielsu, kojeg plaćaju 3 000 000 eura godišnje.

    konkurencija u skupini je saudijska arabija i zelenortski otoci...a moraju se čupati u zadnjem kolu i pobjediti španjolsku, koja neće biti prva u skupini ako izgubi od urugvaja.

    jel taj čovjek ima jako pristojnu reprezentaciju u svojim rukama i to ono... 3 godine, nije pokupio reprezentaciju par mjeseci pred SP?
    jel ima izuzetno zanimljivu i poprilično uspješnu trenersku karijeru iza sebe?
    kako ovo objasniti? jel se svi dosadašnji uspjesi marcela bielse u nogometu brišu ako urugvaj ispadne u ovoj skupini? hoće li marcelo bielsa i urugvaj biti osramoćeni ako ispadnu sa SP nakon prve faze?
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    Koja je uloga ovog brune marića u studiju?
    Da nam objasni zašto je zaleđe za koje se doslovno pokaže 3d grafika :sweat:
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    Meni je žao što večeras nisam imao priliku čuti koga sergej barbarez izuzetno cijeni. :cry:

    Lijep provod ekipi na trgu :smile:
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    I imali do sada najviše udaraca i prilika na naš gol u prvih 15 min. drugog poluvremena u povijesti naših utakmica.Krulek

    od čega je većina opet bila nakon prekida...ljudi su doslovno po 3 šuta na jadnog livakovića imali nakon jednog prekida.osobno ne pamtim utakmicu u kojoj sam vidio lošije branjenje prekida od ovoga što je sinoć prikazala hrvatska. baš jako, jako loše...amaterski.
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Brko kaže da hrvatska u prvom poluvremenu nije mogla složiti dva tri dodavanja iako je činjenica da je hrvatska u prvom poluvremenu imala:

    Veći posjed lopte
    Veći postotak točnih dodavanja
    Više točnih dodavanja

    moglo se igrati sa 4 iza, u sastavu je mogao biti kovačić od početka, modrić je mogao biti niže ili ući zadnjih pol sata, neki igrači su trebali biti na popisu, a nisu...sve su to legitimne zamjerke, sve su to opravdane kritike i slažem se s njima, ali sve to pada u vodu kad momčad na terenu:

    - brani prekide kao amaterska momčad i ostavlja (po)najboljeg svjetskog napadača nečuvanog
    - napravi krajnje nesmotren i nepotreban penal, u poprilično jednostavnoj situaciji (opet nakon prekida)

    što god mi igrali, u kakvoj god formaciji, sa kojim god igračima, jako, jako teško ćemo englezima zabiti 3 gola i anulirati ovakve amaterske greške i poklanjanje golova.

    zašto je to tako? zato što su objektivno bolja i kvalitetnija momčad i da bi ih hrvatska reprezentacija dobila mora odigrati utakmicu jako, jako blizu kvalitativnog maksimuma momčadi i opet nas u par situacija mora poslužiti sreća.

    mislim, hrvatska protiv engleza ima dvije pobjede u 90.min, jednom smo imali krticu na maksimiru, a drugi put nas je engleski vratar darovao kod udarca sa skoro 30m.

    iluzorno je očekivati da će hrvatska odigrati 90 minuta protiv top reprezentacija bez da napravi barem 5-6 kornera. može igra u polju biti savršena, ali ako će se prekidi braniti na način kao jučer, jednostavno nećemo napraviti ništa, jer si konstantno u zaostatku.

    engleska je jučer imala 8 kornera, iz toga su nam zabili jedan gol, iznudili penal, imali šut na prazan gol i složili par prilika... mislim da se samo jedan korner lijepo očistio. amaterizam i veliki šamar za izbornika, stručni stožer i cjelokupnu momčad (ne bi ni njih poštedio kritike oko toga).
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Jesmo sigurni da je za drugi gol Vuskovic bio taj koji je trebo bit na Kaneu? Nisam popratio kod prva dva kornera ko je bio na Kaneu, ali u drugom poluvremenu je na svakom korneru Stanisic bio na Kaneu. Kod drugog gola Kane je jednostavno sam stajao od pocetka pripreme za izvodenje kornera i nitko nije bio na njemu, sto mi je malo nevjerojatno da za izvodenje njihovog kornera mi nismo imali igraca koji mora striktno biti zaduzen za vjerojatno u ovom trenutku najbolju špicu na svijetu. A ako smo imali, jel stvarno Vuskovicu reko da bude taj? Ma meni taj drugi gol nije jasan uopce nemrem shvatit, nista nema smislaGemišt86

    Nisam ni rekao da je vušković trebao biti na njemu, već da je napravio nepotreban korner, koji su se onda branili amaterski
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Ma ljudi božji, beljo, segečić, stojković, sve to stoji, ali nije poanta da mi englezima i reprezentacijama tog ranga trebamo uvaljati 4-5 komada za jebeni bod.

    Dečki su gore zabili 2 gola, dva lijepa gola i to mora biti dovoljno za taj usrani bod.